Перевезення баштового крана

перевезення баштового крана
600 постійних клієнтів

Понад 600 постійних клієнтів довіряють нам перевозу вантажів

доставка баштового крана
Великий автопарк

Компанія ЕТС забезпечена автомобілями для перевезення будь-яких вантажів

перевезення баштового крана
1,3 млн тонн перевезених вантажів на рік

Щороку ми перевозимо близько 1,3 млн тонн вантажів

доставка баштового крана ціна
Досвідчена команда професіоналів

Наша команда досвідчених фахівців допоможе у вирішенні будь-якого питання

Баштовий кран – великогабаритна техніка, яка переміщується на гусеничному ходу або по рейках. Ці функціональні агрегати, в своїй більшості, відрізняються значним вагою (8-10 тонн) і використовуються у процесі зведення висотних будівель.

Як виробляється правильна перевезення баштового крана?

Доставка баштового крана проводиться в розібраному вигляді (залежить від різновиду техніки та її розмірів). Це обґрунтовано тим, що вага і значні габаритні показники вимагають від перевізника особливого підходу і дотримання основних правил транспортування.

Щоб виконати перевезення баштового крана, співробітники компанії проводять демонтаж стріли і фіксацію всіх окремих елементів конструкції. Попередньо необхідно підібрати відповідну модифікацію трала, щоб техніка могла бути надійно закріплена. Скориставшись допомогою фахівців логістичної компанії, ви зможете уникнути можливих складнощів, пов'язаних з транспортуванням негабаритної техніки.

Швидка і недорога перевезення крана фахівцями ЄТС

Перевезення кранів будь-яких габаритів – профільна послуга нашої організації. Заявку на доставку крана можна оформити в Києві, Дніпропетровську, Одесі, Харкові та інших містах України.

Фактори, які враховуються в процесі перевезення негабаритної техніки:

  • Завантаженість магістралей, які входять в маршрут пересування.
  • Швидкість пересування техніки.
  • Топографічні особливості автотраси (спуски, підйоми та інші перешкоди), які не повинні перевищувати допустимі норми.
  • Кількість залізничних переїздів за маршрутом прямування.

Перш, ніж проводити транспортування, наші співробітники роблять ретельний аналіз всіх можливих нюансів, які можуть виникнути у процесі надання послуги.

Якщо розглядати такий фактор, як вартість послуг, то тут нам просто немає рівних. Як правило, клієнти залишаються на 100% задоволені не тільки якістю сервісів, але і прийнятною ціною.

Щоб оформити заявку на перевезення кранів, зверніться до представників компанії ЕТС за контактним номером телефону або залиште повідомлення на сайті. Наші співробітники зв'яжуться з вами в найкоротші терміни для обговорення всіх можливих моментів подальшого співробітництва.

ЕТС – висока якість, правильне оформлення документації, транспортування у відповідності з встановленими нормами і стандартами, а також доступна ціна на негабаритні перевезення.