Перевезення баштового крана

Баштовий кран – великогабаритна техніка, яка переміщується на гусеничному ходу або по рейках. Ці функціональні агрегати, в своїй більшості, відрізняються значним вагою (8-10 тонн) і використовуються у процесі зведення висотних будівель.

Як виробляється правильна перевезення баштового крана?

Доставка баштового крана проводиться в розібраному вигляді (залежить від різновиду техніки та її розмірів). Це обґрунтовано тим, що вага і значні габаритні показники вимагають від перевізника особливого підходу і дотримання основних правил транспортування.

Щоб виконати перевезення баштового крана, співробітники компанії проводять демонтаж стріли і фіксацію всіх окремих елементів конструкції. Попередньо необхідно підібрати відповідну модифікацію трала, щоб техніка могла бути надійно закріплена. Скориставшись допомогою фахівців логістичної компанії, ви зможете уникнути можливих складнощів, пов'язаних з транспортуванням негабаритної техніки.

Швидка і недорога перевезення крана фахівцями ЄТС

Перевезення кранів будь-яких габаритів – профільна послуга нашої організації. Заявку на доставку крана можна оформити в Києві, Дніпропетровську, Одесі, Харкові та інших містах України.

Фактори, які враховуються в процесі перевезення негабаритної техніки:

  • Завантаженість магістралей, які входять в маршрут пересування.
  • Швидкість пересування техніки.
  • Топографічні особливості автотраси (спуски, підйоми та інші перешкоди), які не повинні перевищувати допустимі норми.
  • Кількість залізничних переїздів за маршрутом прямування.

Перш, ніж проводити транспортування, наші співробітники роблять ретельний аналіз всіх можливих нюансів, які можуть виникнути у процесі надання послуги.

Якщо розглядати такий фактор, як вартість послуг, то тут нам просто немає рівних. Як правило, клієнти залишаються на 100% задоволені не тільки якістю сервісів, але і прийнятною ціною.

Щоб оформити заявку на перевезення кранів, зверніться до представників компанії ЕТС за контактним номером телефону або залиште повідомлення на сайті. Наші співробітники зв'яжуться з вами в найкоротші терміни для обговорення всіх можливих моментів подальшого співробітництва.

Д – висока якість, правильне оформлення документації, транспортування у відповідності з встановленими нормами і стандартами, а також доступна ціна надаваних послуг.