Перевезення побутової техніки з Італії

Послуга перевезення збірних вантажів стає все популярнішим серед наших замовників. Добре зарекомендувала себе доставка збірних вантажів при міжнародних вантажоперевезеннях. Влітку цього року в нашу фірму надійшов дзвінок власника нового підприємства з продажу побутової техніки. Клієнт тільки починав свій бізнес і не знав як здійснюються консолідовані міжнародні вантажні перевезення, які документи потрібні, нюанси переходу товару через кордон і тд.
Ми вже займалися збірними вантажоперевезеннями з італії: перевозили продукти харчування збірним способом, а також доставляли збірний вантаж з Риму.

Кейс доставки збірних вантажів з Італії

Наші менеджери надали всю потрібну інформацію, а саме які документи потрібні, що б перевезти техніку з пункту А в пункт Б. Конкретно проконсультували які необхідно надати нашому водієві документи для затаможки товару в Італії. Дали інформацію щодо вартості експортної декларації:
Експортна декларація - це документ експортного митного оформлення, який оформляється перед вивезенням товару з країни. Експортна декларація або як її ще називають ЕХ-1 повинна супроводжувати вантажі європейського походження, які слідують через кордон країни.
Декларація ЕХ-1 оформлюється часто постачальником товару або безпосередньо самим перевізником, у яких є на це покладена ліцензія. Експортна декларація обов'язково повинна містити штамп з митниці відправлення). Вартість затаможки вантажу, інформацію які документи потрібні для переходу території України (номер попереднього повідомлення), і пакет документів, який необхідний при розмитненні вантажу для його отримання (ТТН (товару-транспортна накладна, чеки на товар, інвойс, оплата митних платежів, паспорт особи оформляє вантаж). Якщо вас цікавить як перевозяться збірні вантажі - читайте статтю на нашому сайті. Буває також, що при розмитненні вантажів потрібні й інші документи все залежить від виду ввезеного вантажу на територію (санітарно-епідеміологічні висновки, сертифікати та інші спец документи). Коли клієнт зібрав всі необхідні документи, визначився з місцем митного очищення вантажу і товар був готовий до відправлення, він звернувся в нашу компанію з проханням певну дату забрати його вантаж.

Пробна збірна вантажоперевезення була успішною

Для першої відправки товару замовник вирішив узяти невеликий обсяг техніки в 500кг, яка містилася на трьох європалетах і для економії коштів клієнта вантаж було вирішено відправити як збірний. Пробна партія була доставлена і розмитнена у Києві звідки клієнт самостійно її забрав і легковим транспортом відвіз в свій магазин у місті Луганськ. Товар був успішно проданий, клієнт отримав очікувану прибуток враховуючи витрати на доставку вантажу. У зв'язку з цим замовник збільшив обсяг своїх поставок і досі успішно співпрацює з нашою фірмою, продовжуючи розширювати свій бізнес.