Перевезення вантажів контейнерами

Контейнерні перевезення вантажів останнім часом придбали ще більшу популярність ніж раніше. Відбувається це завдяки високій безпеки і надійності даного роду транспортувань, а так само високому кількістю пропозицій на ранці вантажоперевезень саме такого роду транспортувань і як наслідок досить низькою ціною. Перевезення вантажів контейнерами іконкаЗавдяки контейнерних перевезень вантажів можна доставити необхідну продукцію, цінні речі або багаж у віддалену точку нашої країни далеко за її межі, і бути повністю впевненим в успішному проходженні вантажем всього маршруту. Після перевірки транспортних засобів на справність і придатність до тривалого маршруту починається перевірка контейнерів. Підхід до їх підготовки не менш важливий і відповідальні етап так як від надійності контейнерів багато в чому залежить безпека вантажів. Якщо всі технічні питання були успішно вирішені — вантаж і транспортний засіб отримали дозвіл на транспортування, починається завантаження продукції або багажу в контейнер. Тут дуже важливий досвід і відповідальний підхід до пакування вантажу та його правильного розміщення у контейнері. Завдяки цьому вантаж не буде жолобитися і пошкоджуватися, а так само не перегріється і не перемерзнет. Враховується це все виключно фахівцями, адже тільки вони маючи досвід в даних перевезеннях здатні прорахувати можливі труднощі в маршруті і можливі нюанси під час перевезення.

Забезпечення безпеки контейнерних перевезень

Після ретельної упаковки всі контейнери оснащуються пломбами, що свідчить про безпеці всього вантажу, що знаходиться всередині. Після прибуття в місце призначення всі контейнери проходять не менш ретельну перевірку на цілісності і відсутність пошкоджень в дорозі, а так само наявності пломб поставлених відправником. Без цього контейнери не будуть прийняті, так як можливе вміст може бути пошкоджено, а відповідальність за збереження вантажу перевізник несе саме.

Що таке вантажний контейнер

Вантажний контейнер — це одиниця транспортного обладнання призначена для перевезень з можливістю багаторазового використання. Завдяки надійно конструкції контейнера для перевезення вантажів забезпечується надійна збереження того, що перевозиться у контейнері, навіть якщо перевезення буде здійснюватися не одним, а декількома видами транспорту. Не дивлячись на те, що всі контейнери призначені для перевезення різного типу вантажів вони мають свої стандарти. Вони стандартизовані за такими критеріями:
 • габаритами;
 • масі брутто;
 • конструкції приєднувальних пристроїв до рухомим складемо;
 • приєднувальним розмірам;
 • захватным механізмам до машин для навантаження і розвантаження.
Для перевезень використовують контейнери на 3 та 5 тонн, а так само 20 і 40 футів. Для перевезення вантажів невеликого розміру, але великої ваги найчастіше використовують 20-ти футові контейнери. А ось для перевезення легких, але досить об'ємних вантажів - 40-ка футові стандартні або High Cube контейнери; За способом вантаження контейнери використовують зі стандартною заднім завантаженням, верхнім завантаженням, а так само з боковим типом завантаження.

Класифікація вантажних контейнерів

 • Рефрижераторні контейнери;
 • Ореп Тор;
 • Flat Rack;
 • Tank.
Контейнери з рефрижератором використовуються для вантажів, які вимагають дотримання певного температурного режиму.
 • Ореп Тор має замість жорсткого типу даху м'який тент, що дуже зручно для завантаження зверху;
 • Flat Rack – це відкритий майданчик, що використовується для перевезення негабаритних вантажів;
 • Танк-контейнери іменовані "Tank" використовуються для рідких і газоподібних речовин.
Досвід та відповідальність — головні фактори успішних перевезеннях вантажів контейнерами будь-якого призначення, так що звертайтеся до професіоналів і вони зроблять транспортування по вищому розряду якості.