Перевезення вантажів контейнерами модульними

У випадку, коли необхідно доставити вантаж на досить далекі відстані і вам потрібна впевненість у тому, що він прибуде в повній цілості без пошкоджень і точно в строк — контейнерні перевезення вантажів саме для вас. Вже багато років цей вид транспортувань вважається самим надійним і заслужив повагу як у фізичних осіб бажаючих перевезти свої речі з однієї точки в іншу, так і у компаній, що займаються продажами і постачають свою продукцію з однієї країни в іншу. Перевезення вантажів модульними контейнерами можлива як на державному рівні так і на міжнародному, і ви можете купити товари в будь-якій точці планети і отримати контейнер з повним переліком свого замовлення, пломбами та гарантіями відсутності пошкоджень прямо в своєму місті. Зручно, правда?

Для чого потрібен модульний контейнер

Для чого потрібен модульний контейнерСам по собі контейнер — це певний посудину, що має певний розмір затверджений міжнародними стандартами. Контейнер захищає ваш вантаж від часткової втрати продукції, яка можлива при перевезенні з іншими товарами в загальному кузові автомобіля, так само стає неможливим стороннього проникнення, адже кожен контейнер ретельно захищений пломбами, а так само стає неможливим розсипання продукції або інших речей. Дуже часто контейнерні перевезення вантажів використовують у випадках, коли вантаж буде проходити кілька етапів транспортування і проміжним етапом стає саме перевезення в контейнері. Вважається обов'язковим використання саме контейнерної перевезення при транспортировках певної групи сипучих матеріалів, а так само деяких класів небезпечних вантажів.

На чому заснована популярність контейнерних вантажоперевезень

Чому контейнерні перевезення вантажів стали так популярні? Все пояснюється тим, що вантажоперевезення таким чином мають ряд переваг і достоїнств у порівнянні з перевезенням вантажів у кузові. Одним з перших переваг такої транспортування можна назвати відсутність необхідності утримання додаткових складів. Другим важливим перевагою є те, що контейнери щільно закриті і обладнані кришками, а це дозволяє зберігати їх і, відповідно, вантаж в них при будь-яких погодних умовах. Вантажні модульні контейнери, що використовуються при перевезенніКрім цього важливим моментом виступає відсутність необхідності в додатковій робочій силі під час вантаження і вивантаження контейнерів так як здебільшого цю роботу виконує спецтехніка (крани). Так само перевагою саме контейнерних вантажоперевезень можна вважати застосування до них сучасних логістичних систем. З їх допомогою вантаж шкірно доставити практично від дверей до дверей, а так само дуже точно визначені терміни доставки. Використовують контейнерні перевезення вантажів як приватні особи, так і багато підприємства. Такий вид перевезення дуже вигідний завдяки дуже високій схоронності вантажу та повного його контролю. Самі контейнери бувають різних типів і розмірів і розділяються між собою за рівнем завантаження. Застосовуються контейнери на 3 та 5 тонн, а так само 20 і 40 футів. Для кожного з них є своя технічна норма, про яку необхідно дізнаватися у вантажоперевізника, який розповість вам всі нюанси і проведе повну консультацію.