Перевезення хімічних вантажів

Вантажоперевезення води, рідких речовин, або навіть нафтопродуктів можна вважати зовсім нескладним завданням в порівнянні з необхідністю транспортування хімічних вантажів. Це речовини дуже строго контролюються, а майже до кожного етапу перевезення є правила і закони.

Якщо вам потрібно виконати перевезення хімічних вантажів по Україні чи за кордон, то звертайтеся до професіоналів логістичної компанії ЕТС. Ми пропонуємо широкий асортимент послуг і безліч переваг.

Як правильно перевозити хімічні вантажі?

Хімічні вантажі та речовини вважають небезпечними, тому що у разі неправильного транспортування або протоки, вони можуть нашкодити так здоров'ю людей, так і навколишньому середовищу. Їх є безліч, і кожен вид вимагає особливого способу перевезення, використання спеціального транспорту і дотримання інших правил.

Особливості перевезення дуже відрізняються від доставки звичайних товарів. Наприклад, для цієї мети необхідно застосовувати сучасні контейнери або цистерни, а окремим пунктом є оформлення документації. Якщо ігнорувати правила і закони, то це може привести до втрати безлічі грошей або законодавчого переслідування.

Особливості і складності перевезення хімічних вантажів

Щоб виконати доставку хімічних вантажів, необхідно звертатися до професіоналів, а фахівці компанії ЕТС допоможуть вам швидко перевезти товари до місця.

Що ви отримаєте, якщо замовте перевезення хімічно небезпечних вантажів в компанії ЕТС?

  • Наші співробітники займаються кожним етапом транспортування, підбираючи індивідуальні умови для вашого вантажу.
  • У зв'язку з небезпекою і характеристиками хімічних вантажів, ми підбираємо відповідне устаткування для вантаження і автомобілі, цистерни для перевезення.
  • Щоб швидко і безпечно доставити вантажі до місця, наші співробітники складають оптимальний маршрут, враховуючи особливості дороги, наявності великих транспортних вузлів і міст.
  • Дуже важливо також правильно оформити документи, особливо якщо потрібно виконати доставку за кордон або з-за кордону.
  • За необхідності, використовуються кілька видів транспортування, щоб забезпечити максимальне збереження і оперативність. Найчастіше ми виконуємо перевезення хімічних вантажів цистернами.

Логістична компанія ЄТС - це не просто ваша гарантія безпеки, але і можливість у найкоротші терміни доставити вантаж до місця.