Перевезення комбайнів

перевезення комбайна
600 постійних клієнтів

Понад 600 постійних клієнтів довіряють нам перевозу вантажів

доставка комбайна
Великий автопарк

Компанія ЕТС забезпечена автомобілями для перевезення будь-яких вантажів

перевезення комбайнів
1,3 млн тонн перевезених вантажів на рік

Щороку ми перевозимо близько 1,3 млн тонн вантажів

доставка комбайнів
Досвідчена команда професіоналів

Наша команда досвідчених фахівців допоможе у вирішенні будь-якого питання

З постійним розвитком сільськогосподарської сфери та щорічними змінами сезонів врожаю в різних регіонах, для фермерських господарств транспортування техніки є дуже гострою проблемою.

Де замовити професійну перевезення комбайнів?

Основна складність полягає в тому, що таке обладнання або техніку неможливо просто “перегнати” по дорозі на своїх колесах, а при перевезенні її на спеціальних авто, необхідно дуже правильно зафіксувати товар, вибрати найкращий маршрут і доставити його в обмежені терміни. При цьому будь-яка помилка може коштувати сотні тисяч доларів - ціна ремонту і відновлення більшість сільгоспобладнання.

Відповідно кращим вибором у такій ситуації буде замовити перевезення комбайна від професійної логістичної компанії ЕТС. Ми надаємо послуги з доставки негабаритного вантажу, як всередині країни, так і за її межі в самі короткі терміни і за доступною ціною.

Особливості перевезення комбайнів по Україні

Якщо вам потрібно доставити до місця великий комбайн, то потрібно розуміти, що ця задача пов'язана з рядом складностей:

  • Потрібно використовувати спеціальне обладнання - трали. Перевезення комбайнів тралами гарантує, що вантаж буде в безпеці до кінця поїздки. Крім того, це єдиний варіант для такої великогабаритної техніки.
  • Для транспортування сільгоспобладнання потрібно складати окремий маршрут з об'їздом міст, великих вузлів, а також враховувати поганий стан дороги або можливу негоду.
  • Перед виїздом треба скласти всі документи - накладні, дозволу і шляхові листи.
  • За необхідності, важливо забезпечити перевезення супроводом. Особливо це стосується комбайнів, які ширині більше трьох метрів.

Замовити послугу доставки комбайнів тралом можна в компанії ЕТС. Фахівці нашої фірми підходять до кожного етапу перевезення дуже відповідально. Ми підготуємо всю документацію та дозволи, підберемо найкращий маршрут, який дозволить швидко і без проблем довезти вантаж до місця, а також надамо сучасні трали для перевезення.

Ціна на послугу доставки залежить тільки від складності транспортування та самого вантажу. Вартість озвучується на початковому етапі не змінюється, в залежності від будь-яких проблем, які можуть виникнути в дорозі. Крім того, ми гарантуємо надійність негабаритні перевезення комбайна в будь-яку точку країни, від Києва до Одеси або Харкова до Дніпра.

Вибираючи експедиційно-транспортну компанію ЄТС, ви вибираєте професіоналізм, швидкість і безпеку.