Перевезення лісу

600 постійних клієнтів

Понад 600 постійних клієнтів довіряють нам перевозу вантажів

Великий автопарк

Компанія ЕТС забезпечена автомобілями для перевезення будь-яких вантажів

1,3 млн тонн перевезених вантажів на рік

Щороку ми перевозимо близько 1,3 млн тонн вантажів

Досвідчена команда професіоналів

Наша команда досвідчених фахівців допоможе у вирішенні будь-якого питання

Оперативна і сучасна перевезення лісу від компанії «ЄТС»

Експедиційно-транспортна компанія «ЄТС» пропонує свої послуги перевезення пиломатеріалів по Україні. Ми володіємо власним автопарком, в якому представлені сучасні транспортні засоби різної вантажопідйомності. Наші фахівці мають великий досвід в роботі з пиломатеріалами різного типу. Ми подбаємо про те, щоб ваш вантаж був доставлений в призначене місце в цілості й схоронності.

Деревина отримала широке розповсюдження в промисловості і будівництві. Тому сьогодні перевезення лісу — це одна з найбільш затребуваних послуг. Однак для транспортування лісових вантажів транспортна компанія повинна мати відповідний досвід і володіти високим професіоналізмом, так як це великогабаритний вантаж. Крім того, доставка лісу має масу нюансів, які обов'язково необхідно враховувати при транспортуванні. В першу чергу, це стосується підготовки транспорту. Безпечна перевезення лісу автотранспортом передбачає використання довгомірного транспорту або спеціальних лісовозів. Вони повинні проходити обов'язкових технічний огляд і володіти необхідним рівнем місткості. Наша компанія гарантує вам якісно виконання всіх поставлених перед нами завдань і дотримання призначених термінів.

Ми враховуємо всі умови та Ваші вимоги, багаторічний досвід на ринку транспортних і негабаритних перевезень, організовуємо всі рейси так, що результат перевершує всі очікування. Співпрацюючи з компанією «Європейські транспортні системи» Ви отримуєте відмінний результат і оптимальну схему маршруту.

Ми гарантуємо, що доставка пиломатеріалів в пункт призначення буде своєчасною, без пошкоджень і з дотриманням усіх вимог, описаних в контракті. Складність і індивідуальність замовлення не впливає на якість перевезення.

Також варто зазначити, що перевезення деревини пов'язана із санітарним контролем. Справа в тому, що практично всі види пиломатеріалів піддаються шкідливому впливу вологи, перепадів температури, а також комах-древоточцев. Волога деревина не повинна перевозитися в просторі, який не вентилюється. Інакше вся продукція дуже швидко прийде в непридатність. Наша компанія приймає всі необхідні заходи для того, щоб забезпечити збереження транспортованої продукції. Ми беремо на себе відповідальність за якість лісу, що підлягає перевезенню. Крім того, умови співпраці, які ми пропонуємо вам, є надзвичайно вигідними. Ціни на послуги абсолютно точно не вдарять по вашому бюджету.

Перевезення пиломатеріалів: де замовити послугу?

З урахуванням тих труднощів, з якими пов'язана перевезення лісових вантажів, необхідно особливо уважно і відповідально підходити до вибору компанії-перевізника. Високоякісне виконання поставлених завдань, а також вигідні умови роботи гарантує вам наша компанія. За час нашого існування, нам вдалося попрацювати з найбільшими промисловими і будівельними організаціями. Ні один із замовників не мав нарікань на надані нами послуги. Ви також можете приєднатися до числа клієнтів компанії «ЄТС». Для цього достатньо зателефонувати за одним з контактних номерів телефону, що вказані на нашому сайті. Наші менеджери з радістю дадуть відповідь на всі ваші питання і зорієнтують по вартості. Доставка дров, колод та інших пиломатеріалів з компаній «ЄТС» - це вигідно і надійно!