Перевезення малогабаритного вантажу в Пермі

Кожен з нас хоча б раз за своє життя стикався з переїздом від одного місця на інше. Всі чудово розуміють, що це тяжкий і тривалий процес, який потрібно пережити. Природно, всі меблі, посуд, побутову техніку та інші речі самостійно перевезти дуже важко, якщо у вас немає спецтранспорту звичайно. Доводиться звертатися в транспортну компанію для того що б найняти потрібну за обсягами і габаритами вам машину і без проблем і пошкоджень перевезти всі складові вашої попередньої квартири або будинку.
Саме транспортна компанія може допомогти вам у здійсненні перевезення такого вантажу без проблем і затримок.
Далі стає наступне питання – наскільки далеко ви зібралися перебратися з попереднього місця проживання. Звичайно, в основному будь-який громадянин країни без необхідності переїде краще всередині країни, ніж за її межі. Але іноді питання щодо переїзду полягає саме в тому, що людина бажає переїхати в іншу країну.

Запит на доставку з України в Росію дрібного вантажу

Саме із таким запитом в нашу компанію надійшов дзвінок від родини з Дніпропетровська, яким у спадок дістався приватний будинок, що знаходиться в Росії, а конкретно в місті Перм. Запит на доставку з України в Росію особистих речейСім'я жила в невеликій квартирці на околиці міста і складалася з трьох осіб, але, само собою зрозуміло, у власному приватному будинку буде куди затишніше, ніж у тісній квартирі. І так як питання по переїзду було твердо вирішено і перед сім'єю став наступне питання, яке потрібно було закрити будь-яким способом, а саме питання про транспортування їх речей з України в Росію. Ми якраз недавно перевозили з України в Росію кондитерські вироби, і тому нам ця задача здалася ще простіше. Прийнявши цей запит, наш менеджер запитав приблизно зручну дату транспортування вантажу, повідомив строки доставки. Зазвичай це займає від п'яти до чотирнадцяти днів, і повідомив вартість транспортування. А так само, що дуже важливо для підбору транспорту, уточнив:
  • список перевезених речей;
  • який обсяг планується перевезти;
  • розміри меблів.
Ця інформація була потрібна для того, що б прорахувати місце займане вантажем в машині, і підібрати відповідний по висоті і ширині транспорт. Ми також не так давно перевозили вентиляційне обладнання в Росію, і це було набагато складніше, ніж перевезти меблі.

Старт вантажоперевезення з Дніпропетровська в Росії

Вантажоперевезення з Дніпропетровська в РосіюЗібравши всі ці дані і узгодивши їх з клієнтом, машина виїхала на місце завантаження в Дніпропетровськ. При перевезенні особистих речей на територію Росії допускається як усне, так і письмове декларування. З урахуванням норми на одну людину митами вивезення особистих речей не оподатковується. Всі ці речі повинні бути з ознаками їх вживання і тоді ви без проблем і зайвих для вас питань зможете перетнути кордон Україна-Росія. Самостійно упакувавши весь свій вантаж і завантаживши його у наш автотранспорт, родина з Дніпропетровська вирушила в місто Перм на літаку і там очікувала доставки їх речей, які були доставлені протягом п'яти днів в цілості й схоронності. Наш клієнт подякував нас за швидку та безпечну доставку вантажу, розрахувався і подякував менеджерів за якісно виконану роботу, та орієнтування його на місцезнаходження автомобіля з його вантажем, а так само за датою прибуття. В результаті - ми маємо ще одного задоволеного клієнта. Якщо ж і у вас виникло бажання або необхідність переїзду, будь це міжнародний переїзд, перевезення харчової продукції (наприклад - вантажу вина), або всередині країни, компанія «Європейські Транспортні Системи» із задоволенням проконсультує вас і зробить це максимально швидко і комфортно.