Перевезення нафти і нафтопродуктів

Нафту, як і бензин, паливо та аналогічні речовини належать до категорії небезпечних продуктів, до яких необхідний професійний підхід. Є ряд правил і законів, які потрібно дотримуватися, щоб безпечно доставити такий вантаж до місця. Особливо це стосується використання спеціальних автомобілів - бензовозів.

А так як вартість устаткування досить висока, а транспортування нафти і нафтопродуктів вимагає навичок і досвіду, то кращим варіантом буде звернутися за послугою до професійної логістичної компанії ЕТС.

Перевезення нафти - як безпечно доставити продукцію на місце

Може здатися, що перевезення нафти і нафтопродуктів та інших рідких речовин, є дуже просто завданням. Але це зовсім не так. Небезпечні вантажі строго регулюються і контролюються законом, потребують якісних автомобілів і ретельного дотримання всіх правил. Будь-яка помилка може не просто обійтися в грошові втрати, а й стати причиною проблем із правоохоронними органами.

Крім того, без досвіду і навичок дуже складно виконати професійну перевезення. Наприклад, не всі знають, що доставляти деякі нафтопродукти необхідно в спеціальних бензовоз з підігрівом, тому що при падінні зовнішньої температури, речовини замерзають. Навіть невеликий маршрут (від Києва, Одеси, Харкова чи Дніпра) може повністю зіпсувати товар.

Перевезення нафтопродуктів - складності процесу та особливості

Якщо ви шукаєте, де замовити доставку нафти, то логістична компанія ЄТС завжди до ваших послуг. Ми надаємо масу переваг, які допоможуть вам швидко та надійно отримати свій вантаж на місці. З нами ви отримуєте:

  • гарантію безпеки речовини, яка перевозитися в сучасних бензовозах зі спеціальними захисними механізмами;
  • ми займаємося оформленням всієї потрібної документації, дозволів, митних та інших паперів;
  • доставка товару в обумовлені терміни;
  • складання максимально відповідного маршруту поїздки, який враховує не тільки стан дороги, але і наявність транспортної розв'язки, невеликих міст та інших складнощів;
  • нафтопродукти перевозяться як всередині країни, так і за її межі;

Скільки коштує доставка нафтопродуктів по Україні? Компанія ЄТС пропонують найнижчу і доступну ціну на всі послуги. Ми визначаємо всю вартість ще до моменту завантаження речовини, і вона не змінюється, незалежно від труднощів у дорозі або інших можливих проблем, тому ви можете бути впевнені в тому, що правильно розподіліть бюджету.