Перевезення негабаритного зернозбирального комбайна

Навіть у найважчий і завантажений період часу, транспортна компанія Європейські транспортні системи не залишає без уваги і нових наших клієнтів. Ми по максимуму обробляємо всі вхідні нам запити, з проханнями допомогти у вирішенні в тому або іншому транспортному питанні. І незважаючи на те що діється зараз на Україні, а в окремому випадки в Києві, ми намагаємося оперативно і якісно організовувати перевезення по будь-яких напрямках України. В один з початкових днів грудня, коли всі ми пам'ятаємо, був, що ні на є, самий розпал революції, Беркут відтісняв людей по площах вулиць, люди чинили опір і тим самим захоплювали адміністративні будівлі, фури гальмували і блокували проїзди. Народні депутати перекривали шляхи проходу особистими автомобілями входять в столицю внутрішнім військам, тим самим у відповідь на їх дії внутрішні служби перекривали дороги мітингувальників. Загалом, розгардіяш.

Запит на перевезення негабаритного зернозбирального комбайна

Зернозбиральний комбайн JohnDeere 9640 WTSІ в такий днів до нас звернувся новий клієнт з розумінням як зараз важко працювати транспортникам , але в той же час з проханням перевезти із Києва сільськогосподарську техніку. Ми вже займалися перевезенням сільськогосподарської техніки, тому проблем з розрахунком не було. Маршрут по прорахунках кілометражу становив не так і багато, всього 550 кілометрів і був від Києва до Херсона. Перевезти потрібно було зернозбиральний комбайн JohnDeere 9640 WTS, який був куплений власником і якому не терпілося швидше доставити його до свого місця зберігання, а то не зрозуміло що там, у Києві чекати завтра. Габарити такого зернозбирального комбайна становлять по довжині 9.9 м, по ширині 3.77 м, і по висоті 3.98 м. Як вже відомо, що габарити понад 2.55 по ширині, вже вважаються негабаритним вантажем, не кажучи вже про висоти цієї сільгосп-техніки. Вага його, до речі, становив 13530 кг.

Підбір трала для перевезення великогабаритної

Низкорамный тралНеобхідний був для перевезення даного вантажу низкорамный трал на який би техніка без проблем змогла б заїхати самонаездом. Всім хто хоча б раз стикався зі специфікою негабаритних перевезень відомо, який дефіцитної є дана сфера вантажоперевезень. Знайти те, що ідеально підходить під вантаж дуже і дуже складно. І в даний час, звертаючись до співробітників, практично від усіх, отримуєш відмову, так як всі побоюються геть їхати в Київ, або ж навпаки виїжджати з нього. У підсумку транспорт був знайдений разом зі сміливим водієм, який не побоювався на своєму шляху нічого і поданий під завантаження. Маршрут, як вже говорили, становив приблизно 550 кілометрів. Але враховуючи всі затори, блокади, і перекриті дороги довелося робити кілька гаків на шляху прямування. Перевезення негабариту, як сільськогосподарського, так і будівельного (техніки) і так вимагає ретельного вибору маршруту прямування, а в даній ситуації це виявилося немислимо складним процесом. І в підсумку кілометраж з усім объездами і гаками склав близько 700 кілометрів, що на 150 більше від призначеного маршруту. У підсумку до клієнта його транспорт дістався цілим і неушкодженим. На нашу адресу ми почули масу подяк за виконану роботу і плануємо подальшу співпрацю з клієнтом.