Перевезення негабаритних вантажів

Те, що в нашій країні перевезення негабаритних вантажів по Україні користуються все більшою популярністю, означає, що йде стрімкий розвиток бізнесу, що не може не радувати. Як би там не було, як би не лаяв народ свою державу, але в душі кожен сподівається на зміни, зміни на краще. Кожен побудований будинок або викопаний кар'єр забезпечує житлом і роботою, а це підвищує умови життя та економічну ситуацію в цілому, нехай повільно, але впевнено ведучи нас до кращого життя. Для того щоб будувати будинки, видобувати нафту, збирати на полі урожай або доставити нове судно на морські простори необхідно мати транспорт для перевезення таких великих об'єктів. Крім транспорту необхідний досвід, вміння розрахувати час в дорозі, швидкість руху, грамотно скласти маршрут пересування і врахувати всі можливі технічні нюанси, без яких негабаритні перевезення у Києві та інших містах будуть якщо і реальними, то не безпечними точно.

Кому можна довірити перевезення негабаритних вантажів

Довіряти перевезення негабаритних вантажів можна виключно компаніям, які вже стикалися з замовленнями схожими на ваш. У цьому випадку вони будуть повністю впевнені в тому, що роблять і як вони це роблять. Якщо вам вдалося знайти таку компанію, то за все інше можна не переживати, так як професіонали обов'язково зроблять свою справу з повною відповідальністю за ваш вантаж, так і за безпеку під час його перевезення. Наша компанія - Європейські транспортні системи підходить під ці критерії, в чому вже переконалися багато хто наші клієнти. Актуальна перевезення негабаритних вантажів для практично всіх галузей нашого життя, де відбуваються роботи з виробництва, добування або будівництві. Що найчастіше транспортують за допомогою перевезення негабариту:

  • Сільськогосподарську техніку;
  • Дорожньо-будівельну техніку;
  • Гірничо-видобувну техніку;
  • Виробниче обладнання;
  • Лісову техніку.

Відповідно можна здогадатися, що найбільше затребувана дана послуга у будівельній, нафтогазовій, сільськогосподарської, а так само лісозаготівельної сфері. Вимоги та нормативи до вантажоперевезення негабаритних вантажів дуже строгі і перевізник, який поклав на себе місію транспортування, зобов'язаний їх дотримуватися. Параметри, що позначають, що ваш вантаж необхідно переміщувати за допомогою негабаритних автоперевезень:

  • Вага вантажу разом з транспортним засобом перевищує 38 тон (У цьому випадку вага вантажу не повинна перевищувати 22т, але в залежності від транспортного засобу вага вантажу може змінюватися як у більшу, так і у меншу сторону);
  • Ширина вантажу понад 2,55 метрів;
  • Висота вантажу понад 4-х метрів;
  • Довжина вантажу понад 20-и метрів.

Якщо хоча б один з цих параметрів підходить для перевезеного об'єкта, то вам слід розуміти, що даний вантаж є негабаритним і вимагає особливого підходу до транспортування.

Специфіка перевезення негабаритних вантажів по Україні

Кожен вид вантажу має свої особливості і до кожного потрібен особливий підхід. Вантажі, що перевищують норму в довжину або у вазі, вимагають спеціального транспорту, і ця умова має бути повністю дотримано. Вантажі, що перевищують норму у висоту: Самим раціональним і правильним для перевезення високих вантажів буде використання низькорамної платформи. Завдяки цьому не буде збільшуватися загальна висота. Завдяки цьому вантажоперевезення буде значно простіше і безпечніше. Вантажі, що перевищують норму у вазі: У випадках необхідності транспортування великовагових вантажів потрібно використовувати причепи з великою кількістю осей. Так само важлива велика вантажопідйомність причепу для перевезення, що дозволяє захистити дорожнє покриття від пошкоджень завдяки правильному розподілу ваги по всій платформі. Негабаритні перевезення необхідно проводити з повною відповідальністю. Тут важлива кожна деталь, він правильності заповнення документів, до грамотно прокладеного маршруту. Довіряйте свій вантаж професіоналам, і тоді все пройде на вищому рівні.