Перевезення негабаритних вантажів

перевезення негабаритних вантажів
600 постійних клієнтів

Понад 600 постійних клієнтів довіряють нам перевозу вантажів

негабаритні перевезення
Великий автопарк

Компанія ЕТС забезпечена автомобілями для перевезення будь-яких вантажів

перевезення негабаритного вантажу
1,3 млн тонн перевезених вантажів на рік

Щороку ми перевозимо близько 1,3 млн тонн вантажів

негабаритні перевезення Україна
Досвідчена команда професіоналів

Наша команда досвідчених фахівців допоможе у вирішенні будь-якого питання

 

Перевезення негабаритних вантажів – це вантажоперевезення об'єктів ,які за габаритами перевищують стандартні.

стандартний вантаж має вагу до 24 тонн, довжину до 13,6 метрів, висоту — до 3,1 м і ширину — до 2,45 м.

ми здійснюємо перевезення негабаритних вантажів як по Україні, так і по Європі та країнах СНД.

ми з гордістю можемо сказати, що таких низьких цін як у нас — на ринку більше ніхто не пропонує. Співпрацюючи з нами Ви економите на негабаритних перевезеннях від 10 до 18% в порівнянні з пропозиціями наших конкурентів. При цьому — у нас також до автоматизму доведений процес отримання дозвільних документів і розроблені маршрути прямування. Завдяки цьому, співпрацюючи з нами, крім грошей, ви також економите час — ми здійснюємо Негабаритні вантажоперевезення на 10% швидше ніж наші конкуренти.

негабаритні перевезення — стандарти і правила

стандарти для перевезення великогабаритних вантажів досить обмежені. Все, що не підходить під ці стандарти за обсягами, неправильності геометричної форми або вазі, вважається негабаритом.

Правила дорожнього руху мають свої нормативи, нехтуючи якими є ризик отримати не тільки штраф, але і серйозні пошкодження вантажу, адже всі правила для перевезення засновані на численному досвіді і прагненні убезпечити наше і без того складний рух по автомагістралях.

негабаритні перевезення та законодавство України

законодавство України вимагає щоб при транспортуванні великогабаритних вантажів дотримувалися наступні правила:

 • вантаж не повинен своїми габаритами обмежувати огляд водієві;
 • перевезений негабарит не погіршує керованість і стійкість ТЗ;
 • водій низькорамного трала може адекватно реагувати на зміни ситуації на дорогах, на сигнали подаються йому ГИБДД;
 • вантаж не закриває розпізнавальні знаки та освітлювальні прилади;
 • перевезений великогабаритний вантаж не створює загрозу життю і здоров'ю інших учасників дорожнього руху.

здійснюючи негабаритні перевезення необхідно дуже відповідально поставитися не тільки до підготовки техніки, якою буде здійснюватися транспортування і кріпильних елементів, а й до вибору маршруту. Транспортно-експедиторські служби не повинні братися за надання такої послуги без належного досвіду.

ми маємо все необхідне для здійснення негабаритних перевезень по Україні та за її межами.

гарантуємо Вам швидкість доставки, збереження вантажу і якість наданої послуги — наша репутація та відгуки про нас наших клієнтів є тому підтвердженням.

Перевезення негабаритних вантажів по Україні-особливості

послугами з перевезення негабаритних вантажів найчастіше користуються підприємства, які мають будівельні майданчики або великі виробництва.

для таких організацій наша компанія надає послуги з перевезення негабаритних вантажів:

 • перевезення сільськогосподарського транспорту і техніки;
 • Доставка спеціалізованої дорожньо-будівельної техніки;
 • Доставка на об'єкти промислово-будівельного обладнання та матеріалів;
 • перевезення різних конструкцій (залізобетонних, металевих та інше);
 • перевезення пасажирського транспорту, автомобілів, катерів, яхт;
 • Доставка інших негабаритних вантажів.

ми знаємо, наскільки важливий при перевезенні негабаритних вантажів професійний і відповідальний підхід.

негабаритні перевезення в Києві та інших містах

 • кваліфікований персонал;
 • досвідчені водії-експедитори;
 • спеціально підготовлений транспорт;
 • надійна система кріплень;
 • грамотна Логістика;
 • професійний підхід.

у нас все це є і ми готові до співпраці! Якщо раптом хто-небудь зможе запропонувати вам більш вигідні умови в організації негабаритних перевезень — передзвоніть нам і з імовірністю в 99% ми запропонуємо вам більш вигідні умови.

Перевезення негабаритних вантажів в Києві від компанії«ЕТС »

експедиційно-транспортна компанія «Європейські транспортні системи » пропонує вам скористатися послугами негабаритних перевезень по Україні, а також за її межі. У нашому автопарку представлені ТЗ, які призначені спеціально для доставки вантажів негабаритного типу — сільськогосподарської техніки, важкоатлетів, довгомірів і т. д. Як правило, негабаритний вантаж має ширину більше  2,6 м, висоту 4 м і довжину понад 22 м. При перевезенні ми враховуємо всі особливості доріг, а також дотримуємося правил дорожнього руху. Вантажі такого типу доставляються згідно з усіма нормами і правилами перевезення. До всього іншого, ми ніколи не порушуємо встановлені замовником терміни і пропонуємо найбільш вигідні умови співпраці.

на жаль, негабаритні перевезення є досить складною процедурою, як у фізичному, так і в законодавчому сенсі. Тому, вирішивши здійснити її самостійно, власник вантажу може зіткнутися з низкою проблем. Щоб цього не сталося, рекомендуємо скористатися послугами нашої компанії. Ми надамо всю необхідну для негабаритного вантажу документацію і підберемо оптимальне ТЗ, тим самим позбавивши вас від паперової тяганини і великих грошових витрат. Вирішивши замовити негабаритні перевезення по Україні від компанії «Е. Т. С.», ви гарантовано залишитеся задоволені нашими цінами і сервісом.

яким транспортом здійснюється доставка негабаритних вантажів?

компанія « є.Т. с.» є надійним і професійним перевізником України. Ми маємо всі необхідні дозвільні документи, які дозволяють нам офіційно перевозити різні товари, в тому числі НЕГАБАРИТНИЙ вантаж. Ефективне здійснення нашої діяльності обумовлено наявністю власного автопарку, в якому представлена спеціальна техніка для негабаритних перевезень в Києві. Найчастіше, для транспортування вантажу такого типу використовуються:

 • лафети; це загальна назва спеціальних платформ, в конструкцію яких входять дві напрямні. Найчастіше вони використовуються для перевезення автомобілів або маленьких суден;
 • трали; це довга платформа з посиленою конструкцією. З її допомогою перевозиться важка Спецтехніка, а також промислове обладнання;
 • Евакуатори; призначені для роботи з будь-якою технікою колісного типу або причепами, на які встановлено важке обладнання.

Управління будь-яким автомобілем вимагає від водія особливих умінь і навичок. Зокрема, якщо маршрут поїздки включає в себе великі міста і населені пункти. У нашому штаті працюють виключно професіонали своєї справи, які мають великий досвід в управлінні тралами і низькорамними платформами. Вирішивши замовити Негабаритні вантажоперевезення в Києві, ви можете бути абсолютно впевнені в тому, що ваш вантаж буде доставлений в цілості й схоронності.

перевезення великогабаритних вантажів: як оформити замовлення?

коли потрібно доставити великогабаритний вантаж, виникає безліч різних проблем. Найчастіше, вони пов'язані з оформленням спеціальної документації. Щоб позбавити себе від паперової тяганини, рекомендуємо звернутися за допомогою до професіоналів. Наші фахівці виконують роботу за наступним планом:

 • виїзд працівника для вимірів вантажу; при цьому, ми враховуємо не тільки габарити вантажу, але і те, яким чином він може бути закріплений в ТЗ. Це необхідно для того, щоб ми змогли вибрати оптимальний варіант автомобіля;
 • підготовка договору; ми, як ніхто інший розуміємо, що дана послуга є досить дорогою. Тому пропонуємо найбільш вигідні умови співпраці;
 • доставка великогабаритних вантажів; обраний транспортний засіб буде вчасно доставлено до вказаного місця. Після цього, виконується навантаження і відправка транспорту за раніше складеним маршрутом.

багаторічний досвід роботи, а також власний автопарк — це гарантія того, що ми можемо виконати замовлення будь-якого рівня складності. Саме тому, Ви можете бути абсолютно впевнені в тому, що процедура перевезення великогабаритних і негабаритних вантажів пройде на найвищому рівні.

Професійна перевезення негабаритного вантажу

транспортування негабаритів здійснюється спеціальним транспортом, який підбирається виходячи з особливостей певного вантажу. Наприклад, для вантажоперевезення негабаритних вантажів великої висоти використовується низькорамна платформа. Таким чином, висота вантажу стає набагато меншою. Для транспортування важковаговиків прийнято використовувати платформи з високою вантажопідйомністю і великим числом осей. Завдяки цьому, вдається рівномірно розподілити вагу по поверхні платформи і зберегти якість дорожнього покриття.

компанія «ЄТС» здійснює Негабаритні вантажоперевезення за допомогою власного транспорту. Ми володіємо добре розвиненим автопарком, де кожне ТЗ проходить ретельний технічний огляд. У нашій команді працюють виключно професійні логісти, експедитори та водії. Завдяки великому досвіду роботи і високої кваліфікації фахівців, нам вдається утримувати високі позиції в рейтингу компаній-перевізників. Щоб замовити негабаритні міжнародні перевезення вантажів, зв'яжіться з нами по телефону. Наші контакти розташовані у відповідному розділі сайту.

Перевезення негабариту: що ми гарантуємо?

якщо вам необхідно доставити негабаритні вантажі, наша компанія повністю до ваших послуг. Ми надаємо послуги вантажних перевезень протягом багатьох років і розуміємо всі тонкощі роботи з негабаритами. Звертаючись до нас, ви гарантовано отримуєте наступні переваги:

 • кваліфікований персонал з великим досвідом роботи: наші менеджери завжди на зв'язку і готові відповісти на будь-які питання;
 • професійні водії, які можуть впоратися з будь-якою непередбаченою ситуацією;
 • Наявність власного автопарку, за рахунок чого у нас відсутні будь-які посередницькі витрати;
 • наявність розвиненого парку спецплатформ: нова техніка не ламається в дорозі і є максимально надійною;
 • кваліфікований контроль на всіх етапах транспортування вантажу — від навантаження до вивантаження.

ми як ніхто інший розуміємо, що Перевезення негабариту — це справа відповідальна і вимагає спеціальних навичок. Вирішивши довірити транспортування свого вантажу рукам нашої компанії, ви можете бути абсолютно впевнені в тому, що все пройде без затримок.

Кому довірити перевезення негабаритних вантажів в Києві?

перше, що цікавить замовників, яким потрібне перевезення негабаритних вантажів — ціна. Ми володіємо власним автопарком і самостійно отримуємо для своїх клієнтів всі необхідні дозвільні документи. Завдяки цьому, наші ціни набагато нижчі, ніж у конкурентів. До того ж, негабаритні перевезення по Україні здійснюються фахівцями високої кваліфікації. За рахунок цього, ваш вантаж гарантовано не буде пошкоджений або втрачений, а ви зможете уникнути великих грошових збитків. Щоб стати клієнтом компанії «Європейські транспортні системи», зателефонуйте за номером, який вказаний на сайті. Ми з радістю відповімо на всі питання, що стосуються такої послуги, як перевезення негабаритів в Києві, і допоможемо оформити замовлення.

перевезення великогабаритного вантажу від компанії«ЕТС »

Наша компанія здійснює перевезення великогабаритних вантажів протягом багатьох років. Ми маємо великий досвід роботи в сфері вантажних перевезень і вміємо поводитися з подібним вантажем. У нашому розпорядженні є власний добре розвинений автомобільний парк з великою кількістю спеціальної техніки. Перш, ніж приступити до транспортування, наші фахівці отримують всі необхідні дозвільні документи на перевезення великогабаритного вантажу. Більш того, ми складаємо оптимальний маршрут поїздки з урахуванням існуючих правил перевезення, наявності по шляху мостових споруд, їх ширини і висоти. Транспортування великогабаритних вантажів за кордон в деяких випадках вимагає також супроводу спеціальними службами.

великогабаритні перевезення низькорамними тралами

така послуга, як перевезення великогабаритних вантажів автомобільним транспортом, вимагає використання спеціального транспорту. У нашому розпорядженні є власні низькорамні платформи сучасного зразка. Це спеціальна техніка, яка призначена для транспортування великогабаритних і нестандартних вантажів. Зовні вона являє собою автомобіль, у якого на місці кузова розташована вантажна платформа. Така техніка відрізняється високою вантажопідйомністю, а також відсутністю обмежувачів і бортиків. Завдяки цьому, ми маємо можливість здійснювати вантажоперевезення великогабаритних вантажів, які в рази більше самої платформи.

наші фахівці мають великий досвід у перевезеннях вантажів наступного типу:

 • великогабаритні ємності і цистерни;
 • Нафтогазове обладнання;
 • дорожньо-будівельна техніка;
 • трубопрокат;
 • Техніка для кар'єрних робіт;
 • вітряні електростанції;
 • складні металоконструкції;
 • велике обладнання промислового призначення;
 • негабаритна Сільськогосподарська техніка.

якщо у вас залишилися які-небудь питання, ви можете задати їх нашим кваліфікованим менеджерам. Контактні номери телефону компанії розташовані у відповідному розділі сайту. Наші фахівці з радістю проконсультують вас і допоможуть замовити дану послугу. Ми доставимо ваші великогабаритні вантажі за вказаною адресою максимально оперативно і дбайливо.