Перевезення обладнання

перевезення обладнання
600 постійних клієнтів

Понад 600 постійних клієнтів довіряють нам перевозу вантажів

доставка обладнання
Великий автопарк

Компанія ЕТС забезпечена автомобілями для перевезення будь-яких вантажів

перевезення промислового обладнання
1,3 млн тонн перевезених вантажів на рік

Щороку ми перевозимо близько 1,3 млн тонн вантажів

доставка промислового обладнання
Досвідчена команда професіоналів

Наша команда досвідчених фахівців допоможе у вирішенні будь-якого питання

Транспортування обладнання вимагає від транспортної компанії наявності певної техніки, спеціальних навантажувачів та інших необхідних установок. Якщо необхідно перевезти обладнання, яке має габаритні розміри і значні вагові показники, перевізник повинен надати спеціальний транспорт достатньої потужності. Для правильної і безпечної навантаження/вивантаження техніки використовується таке обладнання, як лебідки, домкрати, підіймальні механізми та інші пристрої.

Професійна перевезення обладнання

Доставка обладнання може здійснюватися і без використання спеціальної техніки. Але, в цьому випадку необхідно зробити попередню розбирання агрегатів. Цей процес є досить трудомістким, так як після демонтажу і транспортування потрібно буде зробити ще і монтаж пристрою. Також важливо враховувати, що розбирання і збирання техніки повинні робити виключно спеціально навчені люди.

Швидка і недорога перевезення промислового обладнання

ЄТС – логістична компанія, яка займається перевезенням негабаритних вантажів та спеціальних установок. Доставка промислового обладнання виконується кваліфікованими фахівцями, які знають толк у своїй справі.

Щоб скористатися послугами компанії у Дніпрі, Києві, Харкові, Одесі, інших містах та населених пунктах України, зверніться до наших менеджерів, зателефонувавши за номером телефону вказаним на інтернет-сайті. Менеджери організації надають консультативну допомогу, роз'яснять всі переваги обраного типу транспортування і озвучать попередню вартість надаваних послуг.

Професійне перевезення обладнання має наступні переваги:

  • Високу якість надаваних послуг.
  • Чітко обумовлені терміни доставки.
  • Прийнятна ціна.
  • Попередньо обумовлені маршрути.
  • Оформлення всієї необхідної документації та дозвільних паперів.
  • Гарантія безпечної доставки обладнання з пункту завантаження до пункту розвантаження.
  • Правильна упаковка та маркування.
  • Дотримання встановлених норм, правил і стандартів.

Вибираючи логістичну компанію ЄТС, ви віддаєте перевагу високій якості транспортних послуг, повної безпеки вашого обладнання, чіткості у всьому і доступною ціною. Ми робимо все можливе для зручності наших клієнтів.