Перевезення обладнання

Транспортування обладнання вимагає від транспортної компанії наявності певної техніки, спеціальних навантажувачів та інших необхідних установок. Якщо необхідно перевезти обладнання, яке має габаритні розміри і значні вагові показники, перевізник повинен надати спеціальний транспорт достатньої потужності. Для правильної і безпечної навантаження/вивантаження техніки використовується таке обладнання, як лебідки, домкрати, підіймальні механізми та інші пристрої.

Професійна перевезення обладнання

Доставка обладнання може здійснюватися і без використання спеціальної техніки. Але, в цьому випадку необхідно зробити попередню розбирання агрегатів. Цей процес є досить трудомістким, так як після демонтажу і транспортування потрібно буде зробити ще і монтаж пристрою. Також важливо враховувати, що розбирання і збирання техніки повинні робити виключно спеціально навчені люди.

Швидка і недорога перевезення промислового обладнання

Д – логістична компанія, яка займається перевезенням самих різних вантажів негабаритних машин та спеціальних установок. Доставка промислового обладнання виконується кваліфікованими фахівцями, які знають толк у своїй справі.

Щоб скористатися послугами компанії у Дніпрі, Києві, Харкові, Одесі, інших містах та населених пунктах України, зверніться до наших менеджерів, зателефонувавши за номером телефону вказаним на інтернет-сайті. Менеджери організації надають консультативну допомогу, роз'яснять всі переваги обраного типу транспортування і озвучать попередню вартість надаваних послуг.

Професійна перевезення обладнання має наступні переваги:

  • Високу якість надаваних послуг.
  • Чітко обумовлені терміни доставки.
  • Прийнятна ціна.
  • Попередньо обумовлені маршрути.
  • Оформлення всієї необхідної документації та дозвільних паперів.
  • Гарантія безпечної доставки обладнання з пункту завантаження до пункту розвантаження.
  • Правильна упаковка та маркування.
  • Дотримання встановлених норм, правил і стандартів.

Вибираючи логістичну компанію ЄТС, ви віддаєте перевагу високій якості транспортних послуг, повної безпеки вашого обладнання, чіткості у всьому і доступною ціною. Ми робимо все можливе для зручності наших клієнтів.