Перевезення небезпечних вантажів

600 постійних клієнтів

Понад 600 постійних клієнтів довіряють нам перевозу вантажів

Великий автопарк

Компанія ЕТС забезпечена автомобілями для перевезення будь-яких вантажів

1,3 млн тонн перевезених вантажів на рік

Щороку ми перевозимо близько 1,3 млн тонн вантажів

Досвідчена команда професіоналів

Наша команда досвідчених фахівців допоможе у вирішенні будь-якого питання

 

 

ТОВ Європейські транспортні системи пропонує перевезення небезпечних вантажів будь-якого класу по Україні.

Багаторічний досвід роботи, сучасний, обладнаний транспорт і кваліфікований персонал дозволяють нам успішно виконувати замовлення з перевезення небезпечних речовин по Україні і надавати своїм клієнтам комплексний підхід.

Ціна на перевезення небезпечних вантажів

Транспорт Вантажопідйомність Ціна за км
Єврохура 20-22 тонн від 22 грн.
Десятитонник до 15 тонн від 18 грн.
Пятитонник до 5 тонн від 12 грн.
Газель до 2 тонн від 8 грн.

Вказані приблизні ціни. Для уточнення телефонуйте або залиште заявку на сайті. 

Перевезення небезпечних вантажів по Україні під ключ

Звернувшись до нас, Ви отримаєте всі — починаючи від консультацій і побудови найбільш грамотного маршруту для перевезень і закінчуючи наданням звітності про пересування грузав режимі реального часу.

При необхідності, ми також візьмемо на себе підготовку документації для АDR речовин будь-якого класу, без якої транспортування небезпечних вантажів по Україні неможлива.

Відповідальність – це то, що стоїть для нас на першому місці при виконанні складних робіт.

Для перевезення небезпечних вантажів будь-якого класу по Україні ми використовуємо тільки обладнаний транспорт ADR і цистерни з системами контролю, що дозволяють дотримуватись обережності при роботі з небезпечними речовинами.

Сертифіковані технічні фахівці стежать за правильним поєднанням вантажів різних класів і підкласів, а також правильним розташуванням опасныхвеществ всередині транспорту, що дозволяє максимально мінімізувати ризик.

У той час як підготовлені і навчені водії, які мають досвід транспортування ADR-вантажів різного класу (за винятком радіоактивних речовин), дають нам право гарантувати якість перевезення.

Логістика при перевезенні небезпечних вантажів

Втім, як і будь-які інші види транспортних послуг, перевезення небезпечних вантажів по Україні включає в себе і копітку роботу логістів.

Саме вони розробляють маршрут, який максимально скоротить час у дорозі і дозволить доставити небезпечний вантаж з Києва в обумовлений термін, уникаючи населених пунктів. Або допоможуть організувати складні перевезення, які включають в себе поєднання відразу декількох видів транспорту або небезпечних речовин різних класів в одному контейнері.

Завдяки їх роботі ми також можемо пропонувати перевезення невеликої кількості вантажів, поєднуючи їх з речовинами відповідного класу, і при цьому, не завищуючи ціни на свої послуги.

Ми дотримуємося всіх доступних заходів безпеки не лише для того, щоб звести до нуля ризик при перевезенні, але і щоб виключити вплив опасныхвеществ на навколишнє середовище. При перевезенні небезпечних вантажів різних класів по Україні ми керуємося не тільки внутрішніми, але й міжнародними нормативними документами.

В тому числі, європейською угодою про міжнародне перевезення небезпечних вантажів, в яких описані всі вимоги до транспортування речовин відомих класів. Тільки такий підхід і максимальна відповідальність дозволяють нам користуватися довірою і вже багато років залишатися однією з провідних фірм на ринку перевезень небезпечних речовин.

В Україні є кілька десятків фірм, що успішна співпраця з якими у сфері перевезення небезпечних вантажів триває вже не перший рік. Крім того, ми маємо рекомендації іноземних партнерів, є однією з головних гарантій якості перевезення небезпечних вантажів будь-яких класів.

Впевнені, одними з наших партнерів і станете Ви! Замовляйте перевезення небезпечних вантажів будь-якого класу по Україні за телефонами, вказаними на сайті, і переконайтеся самі – у сфері перевезення небезпечних вантажів ми дійсно кращі.

Перевезення небезпечних вантажів в Києві від компанії «Е. Т. З.»

Сьогодні перевезення складних вантажів здійснюється не тільки по Україні. Замовити перевезення небезпечних вантажів також можна в Європу та країни СНД. Така транспортування вимагає підвищеної відповідальності та використання спеціалізованих ТЗ.

Експедиційно-транспортна компанія «Європейські транспортні системи» займається перевезенням небезпечних вантажів за допомогою автомобільного транспорту. Ми ведемо свою діяльність в рамках законодавства, а також дотримуємося всіх норм і правил перевезення складних вантажів. У нашому автопарку представлені спеціалізовані автомобілі, які проходять своєчасне технічне обслуговування. Завдяки цьому ми маємо можливість гарантувати своїм клієнтам повну схоронність майна, а також безпечність для здоров'я людей та навколишнього середовища. Наші фахівці підходять до транспортування з особливою ретельністю і відповідальністю. Тому ви можете бути абсолютно впевнені в тому, що всі небезпечні вантажі будуть доставлені у вказане місце в цілості й схоронності. Щоб замовити послугу, зателефонуйте нам. Вся контактна інформація вказана у відповідному розділі сайту.

Перевезення небезпечних вантажів автомобільним транспортом: особливості і ціни

Сьогодні перевезення небезпечних вантажів по Україні виконується тільки після ретельної підготовки спеціального транспорту та необхідних дозвільних документів. При цьому, міжнародні перевезення вимагають формування пакету паперів для проходження митної перевірки. Як правило, на те, щоб перевезти небезпечний вантаж, необхідно добре витратитися. Дана послуга є більш дорогою, ніж, скажімо, перевезення меблів або продуктів харчування. Однак наша компанія готова запропонувати вам найбільш вигідні умови співпраці, щоб ви могли заощадити.

Всі небезпечні вантажі прийнято ділити на різні класи. Виходячи з усталеної класифікації, а також обсягів вантажу, визначається найбільш оптимальний варіант транспортного засобу. Це може бути контейнер, цистерна і т. д. Наші співробітники з радістю допоможуть вам підібрати відповідний транспорт і грамотно складуть маршрут перевезення. Це дозволить знизити ризики аварій і, як наслідок, пошкодження вантажу при транспортуванні. Компанія «Е. Т. З.» допоможе вам організувати безпечну та надійну перевезення небезпечного вантажу.

Безпечна доставка небезпечних вантажів у Києві — це «Європейські транспортні системи»

Транспортування небезпечних вантажів є складним процесом, який вимагає наявності особливих умінь і навичок. Наша компанія протягом багатьох років займається вантажними перевезеннями та має великий досвід у роботі зі складним вантажем. Якщо вам потрібна перевезення небезпечного вантажу, рекомендуємо звернутися за допомогою в нашу компанію. Чому? Дуже просто:

Ми підберемо для вас оптимальний за рівнем місткості і ступеня безпеки транспорт, враховуючи специфіку конкретного вантажу.

Наші фахівці нададуть вам професійну консультацію з будь-яких питань, що стосуються перевезення небезпечних вантажів.

Ми гарантуємо вам найбільш вигідні умови співпраці та доступні ціни на послуги.

Крім того, ми завжди ретельно опрацьовуємо маршрут з метою зробити його максимально безпечним, економічним і найменш витратним за часом. Щоб замовити перевезення небезпечних вантажів у Києві, зателефонуйте нам. Також у нас ви можете замовити послугу: "доставка вантажів з Росії в Україну". Вся контактна інформація розташована у відповідному розділі сайту. Наші менеджери з радістю дадуть відповідь на всі ваші питання і зорієнтують вас з вартості даної послуги.