Перевезення посуду в Москву

Компанія «Європейські Транспортні Системи» є однією з лідируючих компаній по перевезеннях вантажів у Росію. Щодня до нас надходять безліч запитів з перевезень різних видів товарів, під які потрібно різні види транспортних засобів та особливі умови для транспортування. За коротким підсумками 2013 року взаємна торгівля товарами України і Росії склала п'ятдесят мільярдів доларів США (про ринок послуг на доставку вантажів в Україні і Росії читайте тут). Перевезення вантажу в Росію з ДніпропетровськаЕкспорт з України становить двадцять три мільярди доларів, решту займає імпорт з Росії. Як видно зі статистики Росія є і залишається самим головним діловим торговим партнером України. Сьоме місце в таблиці самих імпортованих товарів з України в Росію займають вироби з кераміки, всього за цей рік було перевезено таких виробів на триста тридцять три мільйони доларів США. Крім цього - в Росію доставляють кондитерські вироби, адже в Україні виготовлення цукерок та шоколаду знаходиться на дуже високому рівні.

Запит на перевезення вантажу в Росію з Дніпропетровська

В один із днів в нашу фірму надійшов запит від Дніпропетровського клієнта, який володів мережею магазинів по області з продажу керамічної посуду. Раніше йому не доводилося стикатися з негабаритними перевезеннями, так як товар він поширював невеликими партіями і на невелику відстань. Але тут йому надійшла пропозиція щодо реалізації його товару на території сусідньої держави, а саме в Росії. Ну а ми є професіоналами в даній сфері - в Росію ми регулярно здійснюємо доставку різних вантажів, наприклад - один раз перевозили партію вина. Продавати його товар зацікавилося Московське підприємство і уклавши довгостроковий контракт вони прийшли до угоди імпортувати цей товар на територію Москви. Наступним після підписання договору і контракту природно постало питання про транспортування посуду великогабаритним видом транспорту. І саме зв'язавшись з нашою компанією, клієнт зібрав всю необхідну йому інформацію щодо виду цієї перевезення, забезпечення безпеки вантажу і термінами доставки. Посуд потребує пильної уваги при її підготовці, упаковці, і транспортуванні. Саме правильна упаковка товару допоможе уникнути усіляких пошкоджень під час транспортування настільки крихкого товару.

Забезпечення безпеки вантажу при доставці в Росії

Вантаж був успішно доставлений в РосіюДля забезпечення максимальної безпеки товару, перш за все, необхідно підібрати підходящий для даного товару вигляд упаковки. Найкращим для перевезення посуду є картонні коробки. Бажано щоб вони були невеликих розмірів. Посуд необхідно упаковувати в паперову обгорнення, можна так само між ними вкласти поролон, щоб уникнути пошкоджень при вібраціях на наших україно-російських дорогах. Для того щоб усередині коробки нічого не зміщувалося і не їздило товар слід покласти щільно і бажано щоб він займав весь простір усередині коробки. Всередині глибокого посуду потрібно створити ущільнення, заповнивши його комканой папером або поролоном. Упакувавши всі всередину коробок ретельно закріпити її з усіх сторін скотчем, і закріпити в автомобілі щільно і рівно, щоб всі коробки не виступали за межі інших коробок. Від нашої компанії була потрібна стандартна тентованая вантажна машина з вантажопідйомністю двадцять тонн і восьми десятьма шістьма метрами кубічних за обсягом. Так само в ній повинні були обов'язково бути дерев'яні поперечки для забезпечення фіксації вантажу з боків.

Вантаж був успішно доставлений в Росію

Між клієнтом і компанією всі нюанси були з'ясовані, транспорт був поданий під завантаження на ранок наступного дня після підписання договору і контракту на довгострокові відносини. Товар був доставлений в Росію в цілості й схоронності, клієнт і одержувач залишилися задоволені виконаної роботи перевізника і по сей день, ми співпрацюємо з клієнтом.