Перевезення продуктів харчування з Італії

Кухня Італії знаменита на весь світ своїми вишуканими стравами. Піца, паста, лазанья, різотто, чіабатта, равіолі та тортелліні, прошутто давно приводить у захват гурманів з усіх куточків планети. Традиція добре і якісно поїсти дійшла і до України. Місцеві жителі все частіше стали відмовлятися від фастфудів, культура харчування почала розвиватися, що принесло чимало доходів і задоволення одного з наших клієнтів, власнику тепер уже мережі італійських ресторанів.
Починаючи свій бізнес з маленької закусочної, клієнт з Італії доставляв потрібні продукти з допомогою родичів, пошти або самостійно. Але такий спосіб доставляв багато клопоту, вимагав багато витрат, зусиль і часу, не кажучи вже про траплялися проблеми на митниці.
Продукти могли приходити не вчасно або у вигляді не підходящим для продажу. Це приносило відповідні збитки. Але не дивлячись ні на що справа розвивалася. Відвідувачів закусочної ставало все більше і їх смаки і запити до меню так само росли. Перед клієнтом виникла потреба у розширенні та розвитку свого закладу.

Перевезення збірних вантажів з Італії

perevozka-produktov-pitaniya-iz-italiiВідкриваючи вже ресторан, обсяги потрібних продуктів зросли вдвічі і саме в цей момент клієнт звернувся до нашої фірмі,адже перед ним постала складна задача, як швидко і недорого доставляти продукти в свій ресторан. Найкращим рішенням для нього була можливість скористатися нашою послугою, а саме перевезенням збірних вантажів. Наша фірма мала на той момент вже великий досвід роботи з таким видом перевезень і забезпечила клієнту задоволення всіх його потреб. Так як якість їжі відрізняється в різних регіонах, доставляти її потрібно було з різних міст, тобто «збирати» по всій Італії. З Риму доставлялися овочі і сири, з Ломбардії рис, равіолі, тортеллоні, з Апулії морепродукти, з Венето і Фріулі-Венеція-Джулія безліч вин, з Тоскани овочі і фрукти, з Умбрії оливкова олія. Нашими співробітниками був продуманий маршрут на основі минулого досвіду доставки вантажів з Риму, завдяки якому всі продукти доставлялися швидко, якісно. Вантажу обеспечились усі потрібні температурні умови, тому він потрапив до клієнта не втративши своїх смакових і зовнішніх характеристик.

Задоволеність доставкою збірних вантажів клієнта

perevozka-produktov-pitaniya-iz-italii-pizzaЗа недовгий час з допомогою нашої компанії бізнес клієнта значно зріс і тепер він уже володар не скромною закусочної, а цілої мережі ресторанів по всій Україні. Співпраця триває і донині. Перевезення збірних вантажів зручні завдяки нашій фірмі кожному (дізнайтеся як ми здійснюємо перевезення). Скористайтесь цією послугою ви переконаєтеся в економічності і швидкості цього виду перевезення як і багато наші клієнти.