Перевезення збірних вантажів – коли потрібна

Вибираючи з усього спектра запропонованих вантажоперевізниками послуг складно зробити вибір на користь якоїсь однієї, особливо якщо не повністю розбираєшся в тонкощах всіх пропозицій. Поговоримо про збірні вантажі, а саме про те, що ж це таке і в яких випадках цей варіант буде найбільш доцільним.
Збірні вантажі – це вантажі, які належать різним особам і при цьому призначаються різним одержувачам. Кожен з вантажів має невелику вагу і об'єм і перевозиться в одному транспортному засобі або контейнері, як вони перевозяться ви можете прочитати в цій статті.
Міжнародні перевезення збірних вантажів у ТОВ ЄТС До приходу в нашу країну даної послуги найпоширенішими були пересилання поштою або замовлення транспорту, так чи інакше відповідає параметрам вантажу, але так як це вдавалося дуже рідко, то вантаж або не вміщався в транспорт в повному обсязі, і його доводилося перевозити партіями, або транспортний засіб йшло напівпорожнім. Відповідно обходилося це немаленькі гроші, що було вкрай не вигідно. Послуги пошти теж не найбільш вигідні з економічної точки зору і швидкість доставки залишає бажати кращого, часом товар доводилося чекати тижнями, що в деяких випадках просто неприпустимо. Був ще варіант з перевезенням товарів залізничними шляхами, а саме укладення угоди з провідниками потягів, але цей варіант був вкрай небезпечний разі перевезення дорогих вантажів, адже ніяких письмових угод і гарантій перевозить сторона не надавала, відповідно безпеку купа була близькою до нуля, і пред'являти претензії в разі втрати було нікому.

Міжнародні перевезення збірних вантажів

Спантеличені частими зверненнями вантажоперевізники розробили нову схему перевезень – збірні перевезення. Яким чином відбувається перевезення збірних вантажів:
  • консолідуючий складі збираються всі вантажі;
  • Товар упаковується та маркується;
  • Вантажі розкладаються і формуються за категоріями порівнянності і кінцевої тічці призначення;
  • Вантаж доставляється кінцевому одержувачу або на аналогічному складі в зазначеному місті.
Ця схема дозволила значно знизити вартість перевезень для вантажовідправників і при цьому мінімізувати витрати для компаній-вантажоперевізників при доставці вантажів з Європи. Чим більше різних вантажів у партії, тим більш вигідною буде угода для обох сторін.
На практиці перевезення збірних вантажів відмінно себе зарекомендувала і придбала безліч шанувальників по всьому світу. Збірні вантажі транспортуються як авіаційним транспортом, морськими та залізничними шляхами, так і автотранспортом, що є найбільш зручним і раціональним способом транспортування. Вибираючи саме автотранспорт можна замовити послугу доставки «до дверей» одержувача, що в деяких випадках не просто зручно, але й необхідно. Саме використовуючи автотранспорт, виходить сама проста і раціональна логістична схема, що значно спрощує завдання, збільшує швидкість доставки і забезпечує безпеку вантажу.

Конкурентні переваги збірних вантажів

Важлива перевезення збірних вантажів не тільки в межах конкретної держави, але і як міжнародна система перевезень. Саме міжнародне перевезення збірних вантажів є найбільш раціональним і доступним методом здійснення ділових відносин представникам малого та середнього бізнесу. Відбувається це завдяки тому, що перетинаючи кордон, перевізник вирішує для вас завдання не тільки транспортування товару, але і надає митні послуги. У великих вантажоперевізників даний захід повністю відладжено, є необхідні зв'язки, система і досвід у даній сфері, а так само підготовлена вся необхідна документація, що спрощує і прискорює поставлене завдання. Перевезення збірних вантажів робить можливими вигідні торговельно-господарські взаємовідносини з країнами, в яких проводиться затребуваний в нашій країні товар, що дозволяє представникам малого та середнього бізнесу розвиватися самим і піднімати економіку нашої країни.