Перевезення сільгосптехніки

перевезення сільгосптехніки
600 постійних клієнтів

Понад 600 постійних клієнтів довіряють нам перевозу вантажів

доставка сільгосптехніки
Великий автопарк

Компанія ЕТС забезпечена автомобілями для перевезення будь-яких вантажів

перевезення сільськогосподарської техніки
1,3 млн тонн перевезених вантажів на рік

Щороку ми перевозимо близько 1,3 млн тонн вантажів

доставка сільськогосподарської техніки
Досвідчена команда професіоналів

Наша команда досвідчених фахівців допоможе у вирішенні будь-якого питання

Сільське господарство - це сфера, яка в Україні безперервно розвивається і вдосконалюється. За останні роки кількість фермерських господарств і посівних територій істотно збільшилася, як і те, скільки транспорту та обладнання для роботи перевозиться по країні.

Особливості перевезення сільськогосподарської техніки від професіоналів

Особливо часто доставка сільгосптехніки виконується з-за кордону, але і внутрішніх перевезень досить багато. Так як такі вантажі є негабаритними, а будь-яка помилка перевезення буде причиною дорогого ремонту, то кращим варіантом буде звернутися за послугою до професіоналів.

Доставка сільгосптехніки, як і багато аналогічні перевезення, є однією з самих складних типів транспортувань. Основна проблема полягає в тому, що більшість вантажів - це великі товари, які не підходять під поширені причепи, тому потрібно використовувати спеціальний транспорту. І такі авто можна знайти тільки у фахівців. Крім того, будь-яка помилка буде коштувати величезних грошей і втрати часу, адже сільгоспобладнання дуже дороге.

Перевезення сільгосптехніки - робота тільки для фахівців

Складність і особливості транспортування сільгосптехніки:

  • необхідність максимально ефективно фіксації вантажу;
  • використання спеціальних кранів і вантажних платформ;
  • доставка повинна бути безшумної для жителів, а також потрібно дотримуватися суворі обмеження в швидкості - шістдесят кілометрів на годину;
  • у водія має бути повний огляд всієї дороги;
  • потрібно правильно оформити всі дозволи та іншу документацію.

Якщо ви хочете замовити перевезення сільгосптехніки, то логістична компанія ЄТС завжди до ваших послуг. Ми надаємо можливість швидко доставити негабаритні вантажі від Києва до Одеси, або від Дніпра до Харкова. Професійні фахівці за найкоротші терміни складуть оптимальний маршрут, підберуть найкращий транспорт, оформлять всі дозволи і перевезуть обладнання будь-якої складності.

Вартість послуги доставки залежить від того, наскільки великий у вас вантаж, а також чи є в нього додаткові вимоги для перевезення. Наприклад, для деякої техніки необхідно виготовляти спеціальні фіксуючі піддони для того, щоб максимально ефективно захистити вантаж. Але з нами ви можете бути впевнені, що отримаєте найнижчу вартість транспортування.

ЄТС - це професіонали в сфері доставки складних і негабаритних вантажів, ми швидко та недорого перевезем вашу сільськогосподарську техніки в будь-яке місце.