Перевезення будівельної техніки

Будівельна техніка відноситься до вантажів, які складно перекладати і транспортувати, особливо це стосується великого і негабаритного обладнання. Відповідно таку задачу потрібно доручати професіоналам і фахівцям, інакше є ризик того, що в процесі дорога техніка зламається.

Перевезення будівельної техніки - перевага доставки від ЄТС

Замовити перевезення будівельної техніки можна в професійній логістичної компанії ЕТС. Ми надаємо послуги доставки в найкоротші терміни за доступною вартості.

Техніка, яка використовується для будівництва, найчастіше має великі розміри і досить негабаритний вигляд. До них можна віднести навантажувачі, екскаватори, катки, бульдозери, крани і багато іншого. Більшість пристрій краще перевозити в зібраному вигляді, хоча деякі і вимагають попереднього розбирання.

Особливості перевезення дорожньо-будівельної техніки

Основна проблема доставки будівельної техніки по країні полягає саме у великих розмірах вантажів. У такому разі на них поширюються інші закони, а сам процес доставки вимагає ретельного вивчення правил і гарної попередньої підготовки.

найзручнішим способом перевезення є використання тралів. Особливо добре він підходить для колісної техніки, яку необхідно перевезти на далекі відстані. З допомогою трала будівельна техніка залишається в цілості, не зношується на поганих дорогах.

Багато компаній, що надають послуги логістики та перевезення будівельної техніки, використовують тільки кузови або інший вид транспорту, який іноді виявляється дуже незручним і більш витратним. Ми ж вважаємо за краще доставку саме на платформах. Завдяки цьому, немає ризику пошкодити вантаж на складних поворотах, а також зменшується загальна вага навантажувача і всього устаткування.

Є маса нюансів, які потрібно знати, щоб швидко і безпечно доставити будівельну техніку до місця. Тому необхідно звертатися до кращих фахівців, професійно експедиційно-логістичної компанії ЕТС. У чому наші переваги перед конкурентами?

  • Наявність великої кількості навантажувачів, спеціальних платформ, тобто техніка буде правильно занурена на трал;
  • ретельне продумування маршруту, врахування небезпечною і поганої дороги, а також погодних умов;
  • доставка від будь-якого міста - Києва, Харкова, Одеси, Дніпра або невеликого містечка;
  • низька ціна на всі послуги, а також вартість обговорюється відразу, а не після транспортування;
  • підготовка всіх документів та дозволів на перевезення будівельної техніки.

ЄТС - це гарантія якості і безпеки всього вантажу, навіть під час самої складної доставки.