Перевезення сипучих вантажів у контейнерах

Для великомасштабних фірм, а так само дрібних приватних підприємств по виготовленню сипучої продукції рано чи пізно стає руба питання про спосіб транспортування до місця реалізації свого товару. Звичайно, кожен з виробників має намір максимально здешевити цей процес, необхідний. Так, як нам вже відомо, сама економічна транспортування вантажу це перевезення контейнером. Та хоч вона займає трохи більше часу, ніж автомобільним шляхом, але виходить у цілому набагато дешевше. Припустимо, ви визначилися з шляхом вибору категорії перевезення. Наступним питанням стає момент розміщення та упаковки вантажу, і на це все відправнику теж природно не хочеться витрачати великі гроші. Але так як цього вимагає сам процес і насамперед він відповідає за безпеку вантажу - нікуди не дінешся.

Рентабельність перевезення вантажів контейнерами

Кліпарт: перевезення сипучих вантажів у контейнерахАле і тут ми можемо постати перед вибором і вирішити, що для нас економічніше і вигідніше. Зазвичай подібного виду вантаж упаковують в біг - беги (свого роду мішки), які розставляються на піддони. За всі ці послуги, як правило, доводиться платити відправнику. Давайте розрахуємо приблизну вартість подібних послуг. Виходити будемо з завантаження стандартний ISO контейнер, беремо кількість тонн максимально допустимий в даний контейнер, стандартний сорока футовий контейнер вміщує в себе двадцять одну тонну, біг – беги максимально вміщують в одну одиницю одну тонну. Тобто всього таких мішків ми зможемо завантажити двадцять один.
Середня вартість двадцять одного біг - бега чотириста шістдесят два долари, плюс вартість двадцяти одного піддону – в середньому це двісті десять доларів. І вам буде потрібно заплатити за очищення використаного контейнера, зазвичай вартість очищення становить двісті доларів.
Виходить вісімсот сімдесят два долари потрібно витратити для того що б правильно і безпечно упакувати і розмістити вантаж. Сума не мала звичайно, але, як і говорилося, ми можемо вибрати, яким шляхом піти.

Екологічні лайн-беги для контейнерних перевезень

Не так давно розробники екологічних упаковок зацікавилися, що вони зможуть запропонувати для зручності та економії бюджетних коштів своїм клієнтам. І відповіддю на це питання стало їх випуск так званого лайн – бега. Лайн – бег це поліпропіленовий вкладиш в стандартні ІСО контейнери для сипких та навальних вантажів. По суті, він представляє собою, де то це теж саме, що і сміттєвий пакет, який застеляється у контейнер, у нього насипається вантаж і таким же чином дістається звідти.

Перевага лайн-бегів для контейнерних перевезень

Цей вид упаковки, який представляє собою контейнерний вкладиш, з одного боку, він захищає вантаж від зовнішніх забруднень, а з іншого не дає забруднитися самому контейнера, що позбавляє вас від необхідної очищення його після перевезення вантажу, після вивантаження упаковка відправляється на переробку і все.

Перевага лайн-бегів для контейнерних перевезень

Установка даного виду упаковки займає від сили десять – п'ятнадцять хвилин, завантажують його в контейнер пневмопогружателем. Вага даної упаковки становить шістдесят кілограмів. Для різних видів сипучих вантажів існує маса видів упаковок, під будь-який вантаж, будь це хімія, цемент, пісок , торф, сірка , руда і так далі існує своя окремо виготовлена упаковка. Дана упаковка значно знизить ваші витрати порівняно з купівлею біг – бегів, піддонів та витратами на чистку контейнера. Загальна вартість подібної упаковки з навантаженням її в контейнер становить приблизно чотириста п'ятдесят доларів. Що виходить за одну тонну перевезеного товару в упаковці ви платите сімнадцять доларів, а за одну тонну перевезеного товару в біг – бега на піддоні ви платите сорок один з половиною доларів, що, погодьтеся , суттєво збільшує ваші витрати майже в два рази. Загалом якщо ви маєте намір перевозити подібного роду вантаж, то вважайте, що компанія Європейські транспортні системи поінформувала вас про низькобюджетному способі перевезення.