Перевезення вентиляційного обладнання в Росію

Відомо, що економічний стан та розвиток країни, її зовнішні зв'язки дуже залежать від фактора її транспортно-географічного розташування. Економічні взаємовідносини країн залежать від імпорту і експорту товарів. В основному в нашу фірму надходять запити з вантажоперевезень як з України до Росії (наприклад - доставка партії вина) так і з Росії в Україну. Перевозиться між цими країнами множинне кількість товарів, від сипучих до великогабаритних, і все це відбувається кожен день, тисячокілометрові траси завантажені автомобільним транспортом які ввозять та вивозять товар через кордони цих двох великих держав.

Як ми перевозили з України в Росію обладнання

перевезення негабаритних вантажів автотранспортомУ минулому році в нашу компанію за послугами надання великогабаритного вантажного автомобільного транспорту звернувся директор великого підприємства в Україні по виробництву вентиляційного обладнання, яке комплектує і відправляє великі партії товару на територію Росії. Запит клієнта здійснювався в наступному – збирати комплектуючий деталі по різним країнам Європи (збірні вантажоперевезення з Європи) і доставляти його на Україну, а з України везти вже готову продукцію безпосередньо на Росію. Коли було встановлено та погоджено цінове відношення надання послуг між нами і компанією по виробництву вентиляційного обладнання був підписаний багаторічний контракт. Наші логісти приступили до роботи над якісним забезпеченням надання послуг і найголовніше над доставкою саме у встановлені терміни.

Доставки негабаритного вантажу в Росії

mejdunarodnye-gruzoperevozki-po-evrope-etsПісля того як всі комплектуючі були доставлені з різних країн Європи в одну точку України і вантаж був зібраний, укомплектований, готовий до відправки та необхідні документи були зібрані, ми відправили першу партію обладнання великогабаритним транспортом на територію Росії. Після проходження кордону і митного оформлення товару на кордоні Росії наш автотранспорт поїхав до місць розвантаження даного виду товару. Товар був розподілений між складами і магазинами Росії, а ділові партнерські відносини закріпилися на якісно виконану роботу. На сьогоднішній день клієнт раніше задоволений виконуваною роботою, своєчасним прибуттям транспорту та наданням послуг нашої транспортної компанії. Наша компанія серйозно підходить до питання будь-якого клієнта (наприклад, наші останні послуги - це перевезення негабаритної будівельної техніки і великогабаритної сільськогосподарської техніки) і сподівається на подальші партнерські відносини між нашими фірмами.