Перевезення яхт та катерів

перевезення яхт
600 постійних клієнтів

Понад 600 постійних клієнтів довіряють нам перевозу вантажів

доставка яхт
Великий автопарк

Компанія ЕТС забезпечена автомобілями для перевезення будь-яких вантажів

перевезення катерів
1,3 млн тонн перевезених вантажів на рік

Щороку ми перевозимо близько 1,3 млн тонн вантажів

доставка катерів
Досвідчена команда професіоналів

Наша команда досвідчених фахівців допоможе у вирішенні будь-якого питання

Щоб доставити товари до місця отримання, необхідно в першу чергу враховувати особливості вантажу, його обсяг і характеристики. Від того, настільки якісно і правильно буде продумана дорога та інші тонкощі, буде залежати і те, наскільки швидко вантаж доставлять до місця. Особливо це стосується тих товарів, які можуть зіпсуватися чи зламатися по дорозі.

Перевезення яхт і катерів - швидко, якісно і недорого

Однією з найбільш складних і трудозатратных є перевезення катерів і яхт. Проблема цієї техніки полягає в дуже високій вартості, а також у неможливості доставити її самостійно.

У такому випадку краще звернутися в професійну логістичну компанію ЄТС. Ми надаємо послуги перевезення в максимально стислі терміни і за доступною вартості на всі типи вантажів.

У чому складність перевезення яхт?

Перевезення яхт на причепі буває декількох типів - габаритних і негабаритних. У першому випадку її транспортувати, як і звичайні товари, пристрої, але в другому доведеться докласти максимально зусиль. Це важливо не тільки тому, що можна зламати катер в процесі, але і щоб дотримуватися всіх законодавчих актів і норм.

Негабаритні вантажі - це великі яхти, які зазвичай спускають на море або везуть в певний ремонтний центр. По воді його доставляти часто дуже незручно, до того ж це досить сезонний процес, тому не в будь-який час його можна виконувати.

Вибір автомобіля і фіксація яхти всередині - це одна з найважливіших завдань, які потрібно виконати. Саме від цього і буде залежати безпека, надійність, а значить і успішна доставка яхти або катера. Тут враховуються загальні параметри і розміри, довжина і висота катери. У відповідності з цим, необхідно підібрати правильну підставку, яка в більшості випадків виготовляється індивідуально.

Де замовити перевезення катера або яхти?

Експедиційно-логістична компанія ЄТС надає послугу доставки не тільки загальних товарів, але і негабаритних вантажів, у тому числі і перевезення яхт на причепі. Доставка такого виробу навіть у сусідню область - це неймовірно складна і трудомісткий робота, яка вимагає індивідуального підходу і професіоналізму. Наша фірма виконає аналіз яхти або катера, детально вивчить їх особливості, щоб запропонувати вам максимально безпечну і відповідну схему перевезення. Ми допоможемо не тільки швидко привезти товар до місця, але і зробити це з максимальною вигодою.

Якщо ви довіритеся компанії ЕТС, то отримаєте величезну кількість переваг:

  • Ми враховуємо не тільки особливості вантажу, але і законодавчі акти, які стосуються транспортування такого товару по території країни. Крім того, з нами безпечно можна доставити катер з Києва до Одеси або Харкова з Дніпро, а також і перевезти його через кордон в будь-яку країну.
  • Наші фахівці розробляють оптимальний маршрут, детально вивчають дорогу і її особливості, а також габарити вантажу. Це робиться для того, щоб максимально скоротити витрати і небезпечні ситуації. Наприклад, об'їхати мости або знайти маршрут, який не має пошкоджених ділянок.
  • Ми займаємося оформленням всіх дозволів і документів, які стосуються перевезення катерів на причепі всередині країни, так і за її межі. Якщо потрібно буде, то надамо більш професійну допомогу. Крім того, ми можемо підготувати повну страховку.

Компанія ЄТС пропонує не тільки професіоналізм та безпеку, але і доступну вартість на всі послуги. Ціна складається відповідно з місцем доставки та особливостями вантажу, але ми можемо гарантувати, що з нами ви заощадите, а негабаритні перевезення катерів і яхт буде виконана в самі короткі терміни.