Доставка вантажів із / в Росію

Доставка вантажів із / в Росію - 600 постійних клієнтів
600 постійних клієнтів

Понад 600 постійних клієнтів довіряють нам перевозу вантажів

Доставка вантажів із / в Росію - Великий автопарк
Великий автопарк

Компанія ЕТС забезпечена автомобілями для перевезення будь-яких вантажів

Доставка вантажів із / в Росію - 1,3 млн тонн перевезених вантажів на рік
1,3 млн тонн перевезених вантажів на рік

Щороку ми перевозимо близько 1,3 млн тонн вантажів

Доставка вантажів із / в Росію - Досвідчена команда професіоналів
Досвідчена команда професіоналів

Наша команда досвідчених фахівців допоможе у вирішенні будь-якого питання

Незважаючи на складність дипломатичних відносин між Росією і Україною, вантажоперевезення між нашими країнами є досить затребуваними. Наша компанія займається транспортуванням вантажів різного типу за заздалегідь складеними маршрутами. Ми пропонуємо вигідні умови співпраці та завжди дотримуємося обумовлені з замовниками терміни доставки. Замовити вантажоперевезення по Росії сьогодні можуть, як приватні клієнти, так і різні організації. Послуга є більш, ніж доступною.

Ціни на вантажоперевезення в Росії

ТранспортВантажопідйомністьЦіна за км
Єврохура20-22 тоннвід 34 грн.
Десятитонникдо 15 тоннвід 26 грн.
Пятитонникдо 5 тоннвід 20 грн.
Газельдо 2 тоннвід 16 грн.

*Вказані приблизні ціни. Для уточнення телефонуйте +38 (067) 260 60 50, +38 (050) 053-77-23 або залиште заявку на сайті. 

Наша компанія займається транспортуванням тільки тих вантажів, які не є забороненими. Ми ведемо свою діяльність в рамках чинного транспортного законодавства і слідуємо всім встановленим нормам вантажних перевезень. У нашому автопарку представлені сучасні транспортні засоби, за допомогою яких можна перевозити рідкі, сипучі, великогабаритні та збірні вантажі. Доставка вантажу з Росії в Україну здійснюється будь-яким видом транспорту, в залежності від потреб клієнта.

Росія є для України одним із найважливіших економічних партнерів і найбільшим імпортером різної продукції. Ми гарантуємо її безпечну та надійну перевезення на територію нашої країни. На сьогоднішній день, вантажоперевезення по напрямку Україна-Росія і навпаки є найбільш популярними серед клієнтів. Вартість вантажоперевезень по Росії доступна для більшості замовників.

Скільки коштують вантажоперевезення з Росії в Україну?

Кожного клієнта насамперед цікавить, скільки коштує перевезення вантажів у Росію. Ми схиляємося до того, що дана послуга по кишені більшості потенційних замовників. Розрахувати вартість доставки вантажу в Росію можна за допомогою онлайн-форми. Для цього необхідно вказати обсяги вантажу і напрямок поїздки. Крім того, зорієнтувати клієнтів за ціною, можуть наші кваліфіковані менеджери. Зв'язатися з ними можна за одним з контактних номерів телефону, які представлені на сайті компанії.

«Європейські транспортні системи» - це професійний і надійний перевізник. Серед наших клієнтів є великі промислові, будівельні та торговельні організації. За час своєї роботи, ми отримали масу позитивних відгуків від постійних клієнтів. Приєднатися до них можете і ви. Ми з радістю організуємо для вас вантажоперевезення з України в Росію, ціни яких вас приємно порадують. Високий професіоналізм та вигідні умови співпраці — це те, що відрізняє нас від всіх інших транспортних компаній.

Доставка вантажів у Росію від компанії «Європейські транспортні системи»

Наша компанія протягом багатьох років здійснює вантажні перевезення по напрямку Україна-Росія і навпаки. Ми маємо великий досвід в даній сфері, а також знаємо всі підводні камені перетину кордонів. Тому доставка вантажів з України в Росію завжди проводиться на найвищому рівні. Ми володіємо власним автопарком, в якому представлені транспортні засоби різного рівня місткості. Крім того, наші фахівці здійснюють доставку збірних вантажів. Це дуже економічний варіант, який підійде вам в тому випадку, якщо необхідно надіслати невелику партію вантажу. Таким чином, вам не доведеться переплачувати за транспортні витрати. Ви платите тільки за окреме місце у фурі.

Вантажоперевезення по Росії: особливості і популярність послуги

На відміну від інших транспортних компаній, ми гарантуємо своїм клієнтам наступні переваги співпраці:

  • професійна консультація з будь-яких питань, що стосуються вантажних перевезень у напрямку Росія-Україна;
  • великий досвід перетину кордонів і проходження митного контролю;
  • розробка індивідуальних варіантів здійснення доставки вантажу;
  • складання найбільш вигідних і найменш витратних за часом маршрутів;
  • вигідні умови співпраці.

Доставка вантажів з Росії в Україну - особливості

Якщо вам знадобиться доставка вантажів з Росії в Україну, наша команда фахівців з радістю вам у цьому допоможемо. Завдяки багаторічному досвіду і відповідальному ставленню до роботи, ми завоювали любов і довіру клієнтів. Про це свідчать численні відгуки про роботу компанії, ознайомитися з якими можна на просторах мережі Інтернет. Сьогодні компанія «Європейські транспортні системи» є одним з лідерів у сфері міжнародних вантажних перевезень. Переконатися в якості нашого сервісу ви можете самостійно. Для цього достатньо зателефонувати за одним з контактних номерів телефону, які ви бачите на сайті. Ми оперативно організуємо перевезення будь-яких товарів на територію Росії і подбаємо про збереження вашого вантажу.