Чому варто скористатися послугою перевезення збірних вантажів

Підприємці, які тісно співпрацюють з іноземними компаніями, знають, що для плідного розвитку та процвітання бізнесу необхідно вчасно відправляти та отримувати товар. Звичайно, зробити відправку в межах одного міста – неважко, набагато більше проблем виникає, коли відстані вимірюється тисячами кілометрів і за кордоном. Чому варто скористатися послугою перевезення збірних вантажівЧудово, якщо ви домовилися про поставку великої партії товару, а що робити, якщо необхідно надіслати маленьку партію продукції. Все просто – вам слід знайти компанію-перевізника, яка займається відправкою збірних вантажів. А що ж це таке? Давайте розбиратися... Збірний вантаж – це партія товару, яка складається по частинах від декількох відправників. На спеціальному складі товар комплектується і відправляється єдиної «посилкою», наприклад, контейнером. Найчастіше перевезення збірних вантажів здійснюється автомобільним, морським і залізничним транспортом, рідше – повітряним транспортом.

Чому варто скористатися такою можливістю?

В першу чергу, варто відзначити невисоку оптимальну ціну доставки. Навіщо переплачувати за «порожнє місце» і відправляти незаповнений контейнер з вантажем, коли можна звернутися в компанію, яка займається перевезенням збірних товарів? Переваги:
  • швидкість доставки;
  • надійність;
  • доступність;
  • невисока вартість.
Зазначимо, що включити в «посилку» можна будь-яку кількість товару, будь-то 20 кілограм продукції або кілька тонн. Такий варіант перевезення дозволяє організувати доставку невеликих партій товару, при цьому ви істотно зменшите кошти, так як використання транспортного засобу буде оптимізовано.

Контроль доставки збірних вантажів

Кожен етап транспортування контролюється, доставка буде здійснена рівно в строк. Збірний вантаж буде відправлений по одному транспортному документу. Доставка збірних вантажів – затребувана послуга, нею користуються тисячі дрібних і середніх підприємців, крім того, такий вид доставки популярний і у великих корпорацій. Зручно і те, що контейнер можна заповнити будь-якою кількістю товару. Сьогодні, наприклад, вам необхідно відправити 50 кілограм товару, а завтра – 20 тонн продукції. При цьому вам не потрібно буде шукати кілька компаній, які займаються перевезеннями різних товарів, а звернутися в ту, яка транспортує збірні вантажі - наприклад Європейські Транспортні Системи. Часто компанії пропонують упакувати/розпакувати товар, здійснять всі вантажні роботи, оформлять необхідні документи, в тому числі митні декларації і в цілості доставлять ваш товар у пункт призначення.