Підбір контейнера під вантаж

Скажімо, Ви прийняли рішення максимально убезпечити свій вантаж. І нічого для цього не підійде краще, ніж контейнер. По суті справи це звичайна жорстка металева коробка, яка при будь-якому результаті зможе максимально зберегти цілість вашого вантажу. Винайшли контейнери, десь в середині двадцятого століття і перше їхнє призначення було тільки для перевезення по воді. З появою контейнерів стало можливо у багато разів збільшити швидкість обробки вантажу. Контейнери було не складно доставляти на береги і перевантажувати їх з корабля. Всі контейнери йшли під однаковими габаритами, ніякої складної і спеціалізованої техніки для навантаження і вивантаження контейнера не надобилось, вистачало лише звичайних портових кранів з функцією авто-захоплення.

Переваги перевезень вантажів контейнерами

контейнерні перевезення вантажівПоява контейнерних перевезень пішло на користь великому і малому бізнесу, а саме було збільшено оборот вантажу, значно зменшився час простою кораблів. У зв'язку з цими зручностями з транспортування з'ясувалося, що контейнери можливо і потрібно використовувати і в інших сферах. Приміром, вантажу належить довга складна дорога через гори і снігу, завантажені автостради і природно найкращим варіантом буде по максимуму забезпечити безпеку вантажу, що перевозиться. І, як нам вже відомо, ніщо не вбереже її краще, ніж контейнер. Ця залізна коробка з товстого і міцного шару алюмінію і металу подбати про збереження Вашого вантажу. Ще величезна перевага контейнера, що в ньому неможливо побачити, що за товар перевозиться. Що ви везете і яка його ціна – все недоступне і закрито під спец пломбою. А отже і зменшується ризик, що по шляху проходження вашого товару ні в кого не виникне спокуси вкрасти велику партію дорогого медичного устаткування або комп'ютерної техніки. Отже, Ви визначилися з перевезенням власного вантажу в контейнері, наступна задача підібрати вид контейнера відповідний саме для вашого типу вантажу. В нашу фірму часто надходять запити на перевезення сорока і двадцяти футових універсальних контейнерів. Це універсальні контейнери для морських перевезень і саме тому у них вимірювання в футах. Подібного виду контейнери не становить праці перевантажити на контейнеровоз.Це значно знижує ваші витрати і ризики простоїв контейнерів в порту.

Різноманітність контейнерів для вантажоперевезень

контейнери для вантажоперевезеньКонтейнерні перевезення так швидко набрали популярність, що вже через кілька десятків років з'явилися всілякі види контейнерів для будь-якого типу перевезеного вантажу. Є і з підтримкою температурного режиму, з відкидним верхом, або як його ще називають opentop, який замість металевого даху містить брезентова накриття. З періодичним провітрюванням, в яких перевозять вантаж, яким періодично необхідний свіже повітря. Є контейнери, трохи відрізняються за розмірами, наприклад openwide у якого висота трохи завищена до 2.8 метра. Начебто і не набагато, але іноді трапляються вантажі, які неможливо розібрати або укоротити і такі види контейнерів припадають дуже до речі. Для доставки будь-наливного вантажу (молоко, масло , вино, бензин і т. д.) існують спеціальні контейнери танк. Це цистерни з міцною металевою оболонкою із зовнішнім каркасом для зручності навантаження на транспорт. Такі контейнери так само можуть забезпечувати підтримку температурного режиму, наприклад для перевезення того ж молока або будь-якого соку.