Попутний вантаж - перевезення по Україні

Попутний вантаж - перевезення по Україні - 600 постійних клієнтів
600 постійних клієнтів

Понад 600 постійних клієнтів довіряють нам перевозу вантажів

Попутний вантаж - перевезення по Україні - Великий автопарк
Великий автопарк

Компанія ЕТС забезпечена автомобілями для перевезення будь-яких вантажів

Попутний вантаж - перевезення по Україні - 1,3 млн тонн перевезених вантажів на рік
1,3 млн тонн перевезених вантажів на рік

Щороку ми перевозимо близько 1,3 млн тонн вантажів

Попутний вантаж - перевезення по Україні - Досвідчена команда професіоналів
Досвідчена команда професіоналів

Наша команда досвідчених фахівців допоможе у вирішенні будь-якого питання

Попутний вантаж - перевезення по Україні - Надійність
Надійність

Компанія існує з 2007 року. За цей час ми зарекомдовалі себе найкращим чином

Попутний вантаж - перевезення по Україні - Оперативність
Оперативність

Ми швидко опрацюємо ваш замовлення і доставимо вантаж в обумовлені терміни

Попутний вантаж - перевезення по Україні - Гарантія якості
Гарантія якості

Ми доставимо ваш вантаж в найкоротший проміжок часу без затримок

Попутний вантаж - перевезення по Україні - Безпека
Безпека

Ми гарантуємо доставку вашого вантажу в цілості й схоронності

Доставка вантажів є складним і відповідальним процесом, довірити який слід тільки фахівцям, що володіють багаторічним досвідом роботи в даній галузі. В цілях скорочення витрат замовники прагнуть вибрати послуги, при яких збереження вантажу, як і висока швидкість його доставки, гарантована, а вартість транспортування мінімальна.

Що таке попутний вантаж?

Особливістю перевезень автомобільним транспортом є те, що вантажна платформа не завжди завантажується повністю. Часто вантажопідйомність авто дозволяє додатково надіслати за маршрутом кілька сотень кілограмів або тонн вантажу, і саме з цієї причини попутні перевезення стають такими затребуваними. Попутна перевезення вантажів актуальна як для замовника, так і для перевізника. Перший отримує послуги того ж рівня якості, сплачуючи значно менше, а перевізник має можливість збільшити свій прибуток і повністю покрити витрати на холостий пробіг.

Ціна на попутні вантажоперевезення по Україні

ТранспортВантажопідйомністьЦіна за км
Єврохура20-22 тоннвід 15 грн.
Десятитонникдо 15 тоннвід 11 грн.
Пятитонникдо 5 тоннвід 7 грн.
Газельдо 2 тоннвід 5 грн.

*Вказані приблизні ціни. Для уточнення телефонуйте або залиште заявку на сайті. 

Попутні перевезення: особливості

Попутний вантаж – це вантаж, перевезення якого здійснюється в період до або після виконання основної транспортної заявки. Така доставка є актуальною, якщо відхилення від первісного маршруту не перевищує 50-100 км Попутні перевезення надають водієві відразу кілька переваг:

  • зростання доходів без збільшення протяжності маршруту;
  • можливість швидко знайти замовника;
  • немає необхідності здійснювати декілька рейсів в одному напрямку.

Попутний вантаж по Україні ви можете відправити в будь-який зручний час, скориставшись послугами нашої компанії. Її фахівці обов'язково врахують віддаленість місця доставки від основного маршруту, щоб підготувати ефективну логістичну схему. Важливим моментом є те, що весь вантаж, який розташовується на вантажній платформі, повинен володіти схожими специфікаціями. Відправка попутного вантажу, який відрізняється від основної партії товару, буде неможливою. Попутна відправка займає трохи більше часу з причини необхідності завантажити додаткову продукцію.

Попутна доставка вантажів по Україні повинна здійснюватися відповідним транспортом, так само як міжнародні перевезення. У ряді ситуацій обійтися без використання спецтехніки або рефрижератора неможливо, особливо коли йдеться про медикаменти і швидкопсувних продуктах. Раціональним рішенням буде розвантажити в першу чергу попутний вантаж, щоб оптимізувати час на маршруті. Довантаження повинен повністю відповідати тому обсягу вільної площі, яка залишається незайнятою на платформі. Різні партії не повинні впливати на властивості один одного у процесі транспортування.

Як здійснюються попутні вантажоперевезення по Україні?

Сьогодні вантажоперевезення попутного вантажу дозволяють доставити товари незалежно від їх габаритів. Якщо раніше попутно відправляли документи або невеликі посилки, то сьогодні можна доставити цілу партію продукції або промислове обладнання, скориставшись вигідними тарифами подібних перевезень. Для перевізника ідеальної відправкою вважається ситуація, коли товар треба доставити в той же населений пункт, що й основний вантаж. Одночасна транспортування дозволить клієнтам своєчасно отримати продукцію, а розмір логістичних витрат для кожного з них буде мінімальним.

Вибрати попутні перевезення в компанії ETC

Якщо вас цікавлять попутні вантажі по Україні, то ми завжди готові забезпечити транспортування в стислі терміни. Вам лише потрібно зв'язатися з нашим менеджером, який запропонує найвигідніші тарифи і відповість на додаткові запитання, які могли залишитися без уваги. Ми працюємо в сфері логістики вже багато років, тому зможемо побудувати оптимальний маршрут і підберемо транспорт під той вантаж, який він буде перевозити.

Попутна перевезення вантажів по Україні передбачає дотримання встановленого температурного режиму, а також обов'язкове узгодження доставки з усіма вантажовласниками, чиї товари беруть участь у відправленні. Ми надамо вам гарантії збереження і безпеки вантажу на маршруті. При необхідності ви завжди зможете проконтролювати рух автомобіля по маршруту в поточний момент часу. Вибираючи попутні перевезення вантажу в нашій компанії, ви зможете скористатися перевагами індивідуального підходу в роботі з кожним клієнтом.