Рефрижераторні перевезення

Рефрижераторні перевезення - 600 постійних клієнтів
600 постійних клієнтів

Понад 600 постійних клієнтів довіряють нам перевозу вантажів

Рефрижераторні перевезення - Великий автопарк
Великий автопарк

Компанія ЕТС забезпечена автомобілями для перевезення будь-яких вантажів

Рефрижераторні перевезення - 1,3 млн тонн перевезених вантажів на рік
1,3 млн тонн перевезених вантажів на рік

Щороку ми перевозимо близько 1,3 млн тонн вантажів

Рефрижераторні перевезення - Досвідчена команда професіоналів
Досвідчена команда професіоналів

Наша команда досвідчених фахівців допоможе у вирішенні будь-якого питання

Якщо вам потрібно перевезти швидкопсувні продукти, або інші товари, які вимагають суворого дотримання температурного режиму, то рефрижераторні перевезення стануть для вас просто незамінною послугою. Це просто ідеальний спосіб перевезення товару, для якого температурний режим повинен бути дотриманий дуже строго.

Рефрижератор – це спеціальний пристрій, який обладнаний холодильною установкою, для транспортування певної групи товарів. З його допомогою можливі перевезення продуктів харчування, яким необхідний спеціальний температурний режим, а так само лікарських препаратів, які мають не тривалий термін зберігання і потребують перевезення в спеціально обладнаній холодильній установці.

завдяки тому, що компанія «Європейські транспортні системи» надала можливість такого виду перевезення, тепер є можливість доставляти товари їх країн Західної та Східної Європи, а так само країн СНД з наданням цілого ряду комплексних послуг.

Перевезення рефрижераторами-ціна

ТранспортвантажопідйомністьЦіна за км
Рефрижератор20-22 тоннвід 20 грн.
Рефрижератор10 тоннвід 14 грн.
Рефрижератор5 тоннвід 8 грн.
Рефрижератордо 2 тоннвід 4 грн.

вказані приблизні ціни на рефрижераторні перевезення. Для уточнення телефонуйте за телефоном +38 (067) 260 60 50, +38 (050) 053-77-23 або залиште заявку на сайті. 

Рефрижераторні перевезення в Києві від ЕТС це:

 • повна і відповідальна організація доставки вантажів, як по території України, так і Євросоюзу і країн СНД;
 • можливе транспортування вантажів зі складу і до самого аеропорту;
 • Ми організовуємо доставку «від дверей до дверей», що в деяких випадках просто необхідно;
 • Наша компанія проводить обов'язкове страхування вантажу, що перевозиться, що забезпечує вам спокій;
 • в нашій компанії проводиться Експедирування вантажів, що значно спрощує і полегшує завдання в деяких випадках перевезення;
 • Ми забезпечуємо повний контроль проходження вашого вантажу;
 • Для вашої впевненості і спокою проводиться повний контроль дотримання необхідної температури в діапазоні від – 18 і до + 1 - градусів за Цельсієм.

Наша компанія при перевезенні ретельно дотримується всіх державних і міжнародних вимог до рефрижераторних перевезень, чим забезпечує клієнтам повний спокій за довірений нам вантаж.

ми здатні перевезти такі вантажі як:

 • М'ясо та м'ясні вироби різного ступеня заморозки;
 • різні консерви;
 • молочну продукцію;
 • Шоколад та кондитерські вироби;
 • морепродукти і заморожену рибу;
 • фрукти та овочі;
 • різні гриби;
 • Рослини і будь-які квіти;
 • Косметику і різну хімічну продукцію, включаючи«небезпечні вантажі ».

Весь наш транспортний склад, який здійснює рефрижераторні вантажоперевезення в Києві, має комплект необхідних для цього допусків. У водія-експедитора є спеціальна санітарна книжка, а на автомобіль є санітарний паспорт.

для нас важливо якісно підходити до перевезення довірених нам вантажів і доставляти їх чітко в зазначений термін. Наш підхід до справи вже оцінили клієнти, які замовляли у нас контейнерні перевезення вантажів, доставку в Росію і безпечну перевезення небезпечних вантажів.

Що таке рефрижераторні перевезення?

за кількістю перевезених вантажів перше місце в світі займають автомобільні вантажоперевезення. Однією з різновидів автовантажоперевезень є вантажоперевезення рефрижераторами. Це найбільш оперативний і надійний спосіб транспортування швидкопсувних продуктів і лікарських препаратів.

за своїм визначенням, рефрижератор — це вантажний автомобіль, який обладнаний спеціальним холодильним контейнером і призначений для перевезення вантажів в умовах постійного охолодження. Рефрижераторна камера — це контейнер з термоізольованими стінками корпусу. Завдяки наявності в контейнері рефрижераторної установки, не залежно від навколишніх кліматичних умов, в камері підтримується постійна температура від -25°C до +25 °C. двері рефрижераторного контейнера також є термоізольованими. Вони герметично закривають камеру, не порушуючи внутрішній температурний режим.

компанія «ЕТС» здійснює рефрижераторні перевезення по Україніпротягом багатьох років. У нашому автопарку представлені сучасні транспортні засоби, обладнані рефрижераторними установками. Ми займаємося перевезенням продуктів харчування, включаючи рибу, м'ясо та м'ясні вироби, заморожені ПФ, молочну продукцію, морозиво, фрукти, овочі, сири, а також фармацевтичних препаратів, косметики та квітів. Наші ціни на рефрижераторні перевезення є більш, ніж доступними. Вартість послуги можна прорахувати самостійно за допомогою спеціальної онлайн-форми або дізнатися по телефону, який вказаний на сайті компанії. Наші кваліфіковані менеджери з радістю дадуть відповідь на всі питання, що стосуються рефрижераторних перевезень, і допоможуть оформити замовлення.

Міжнародні рефрижераторні перевезення від компанії«ЕТС »

фахівці компанії «Європейські транспортні системи » — це справжні професіонали своєї справи. Виконуючи рефрижераторні вантажоперевезення, вони здійснюють суворий контроль температури повітря в камері протягом усього шляху. При навантаженні вантажу, ми грамотно розподіляємо його по всьому периметру вантажного відсіку. За рахунок цього, циркуляція повітря не порушується, що дозволяє ефективно і рівномірно охолоджувати транспортуються продукти.

у нашому розпорядженні є всі необхідні документи для здійснення рефрижераторних перевезень. Всі транспортні засоби автопарку мають санітарні книжки, проходять своєчасний огляд, а також перевірку безпосередньо перед відправкою вантажу. Вирішивши замовити рефрижераторні Перевезення рефрижераторами, ви також отримуєте масу додаткових послуг. Серед них — навантаження і вивантаження наливних вантажів, Експедирування, страхування вантажу та ін найголовнішою перевагою роботи нашої компанії є оперативність. Адже саме ця умова вважається найбільш важливим при транспортуванні швидкопсувних вантажів. Фахівці«ЕТС » в стислі терміни перевезуть вашу продукцію, а логісти компанії складуть найбільш оптимальний маршрут перевезення.

Чому варто замовити перевезення рефрижератором в Києві саме у нас?

Вантажні перевезення автотранспортом вважаються найбільш оперативними і вигідними за ціною. Вантажоперевезення рефрижератором в цьому плані не є винятком. Наша компанія здійснює перевезення швидкопсувних продуктів по території України, країн Євросоюзу та СНД. Ми гарантуємо найбільш доступні ціни і сучасний сервіс. Менеджери компанії з радістю нададуть вам професійну консультацію з питань, пов'язаних з доставкою вантажів рефрижератором. Ми також здійснюємо доставку вантажів « від дверей до дверей», що дозволяє замовнику істотно заощадити свої сили і час. Щоб замовити рефрижераторні перевезення, зателефонуйте нам! Наші контакти розташовані у відповідному розділі сайту.

Вантажоперевезення: рефрижератор в оренду

під рефрижераторними перевезеннями прийнято розуміти перевезення особливої групи вантажів. Це будь-які продукти, які мають короткий термін зберігання і вимагають дотримання певного температурного режиму при транспортуванні. Наша компанія здійснює перевезення рефрижератором в Києві та інших містах країни. Ми з радістю Вас проконсультуємо і допоможемо вирішити будь-які завдання, пов'язані з транспортуванням даних вантажів.

для того, щоб підтримувати певний температурний режим під час перевезення, використовуються спеціальні автомобілі-рефрижератори або рефрижераторні контейнери. У нашому автопарку представлені сучасні транспортні засоби, які обладнані рефрижераторними установками. Кожне ТЗ проходить ретельний технічний огляд за планом і безпосередньо перед виїздом. Завдяки цьому, нам вдається уникнути непередбачених ситуацій в дорозі і зберегти властивості перевезених вантажів. Якщо вам потрібен в оренду рефрижератор, перевезення даним транспортом здійснює наша компанія. Ставши клієнтом «ЕТС» Ви отримуєте не тільки транспортний засіб, але і кваліфікованого водія, який дбайливо доставить Ваш вантаж за вказаною адресою.

фахівці нашої компанії мають великий досвід у сфері вантажних перевезень. Ми здійснюємо Перевезення рефрижераторами з максимальною відповідальністю і дотриманням призначених термінів. Наша компанія займається транспортуванням вантажів, як по Україні, так і за кордон. Більш детальну консультацію можна отримати по телефону. Менеджери компанії завжди на зв'язку з клієнтами і готові відповісти на будь-які Ваші запитання. Якщо вас цікавить така послуга, як перевезення вантажів рефрижераторами, телефонуйте нам!