Поради щодо вибору вантажоперевізника

Без сумніву, будь-яка компанія, яка працює по всій країні, а особливо якщо і на міжнародному ринку не обходиться без послуг вантажоперевезень. Це можуть бути товари різного походження як наприклад матеріали для виробництва того чи іншого товару, так і вже готові товари до реалізації споживача. За виготовлення товару завжди стає питання руба за його транспортуванні від заводу або складу до клієнта або на полиці магазинів. При відсутності власної можливості транспортування вантажу спец транспортом клієнт змушений звернутися за послугами фірми надає послуги вантажоперевезення і максимально задовольняє його запитом (можете прочитати детальніше про те, як вибрати відповідний тип вантажоперевезення).

Вибір транспортної компанії-перевізника

Перш всього, дана фірма повинна спеціалізуватися на питанні щодо саме запитом клієнта. Тобто тільки на вантажоперевезеннях.

Як показує практика, найчастіше фірма яка займається широким спектром послуг крім самої доставки вантажу віддає другорядне ставлення до всіх стосується цього питання і клієнт ризикує бути у важкому положенні при реалізації замовлення.

ТОВ "Європейські транспортні системи" займається наданням додаткових послуг, але які безпосередньо пов'язані з доставкою вантажів, спектр таких послуг входять поргузочно-розвантажувальні роботи, доставка оригіналів документів від відправника до одержувача, упаковка вантажу, митне оформлення вантажу при міжнародній вантажоперевезення. Саме ці додаткові послуги по перевезенню вантажу входять у забезпеченні комфортності замовлення клієнта та полегшення виконання деяких завдань.

Вік компанії на ринку вантажоперевезень

Наступний важливий нюанс, на який варто і необхідно звернути увагу-це час роботи фірми на ринку. Гарантія та безпеку доставки вашого вантажу в установлені строки та належному вигляді незаперечно полягає в компетентності , професійності   і досвідченості роботи перевізника. ТОВ "Європейські транспортні системи" успішно працює на ринку з 2009-го року і здійснила ряд кілька тисячних перевезень (у тому числі і вибухових матеріалів по багатьом країнам Європи (наприклад: раз два, три, чотири) і СНД, має відмінну репутацію серед клієнтів замовників, а також колег перевізників з України, Росії і Туреччини.

Наявність філій компанії в регіонах

Ще один важливий нюанс, на який варто звернути свою увагу-це наявність у фірми філій в інших містах. Чим злагоджено фірма працює між собойтем успішніше організованість і робота при виконанні своїх обов'язків, а саме компетентність у  надання логістичних послуг. Саме наша компанія може з повною відповідальністю поручитися за якісну роботу філій і налагоджений контакт з перевізниками. Ми здійснюємо якісний контроль за місцезнаходженням вантажу, пунктуальністю прибуття і технічним станом автотранспорту. Маємо гарну репутацію і клієнтські відгуки за перевезенням як з Росії так і на її територію.