Наш транспорт

Основа логістики - міжнародні вантажоперевезення, дозволяють вчасно доставити товари, сировину, готову продукцію за місцем призначення. Саме цей напрямок стало ключовим для компанії ЄС-Транс. Незважаючи на високу конкуренцію в сфері аналогічних послуг, ми можемо запропонувати нашим клієнтам ряд переваг від співпраці:

  • У нас ви можете замовити транспорт з будь вантажопідйомністю - від 1,5 до 21 тонни;
  • На вибір доступний транспорт чотирьох категорій - газель, пятитонник, десятитонник, єврофури;
  • Перевезення ЄС-Транс здійснюються по території України, Європи, Азії;
  • Для вас ми складемо оптимальний маршрут, який дозволить оперативно доставити вантаж до пункту призначення.

Наші фахівці беруть на себе не тільки своєчасну доставку вантажу, але і простежать за тим, щоб він доїхав до місця призначення в цілості. Всі автотранспортні засоби вчасно проходять техогляд.

Види транспорту, доступні замовнику

На вибір замовника доступні чотири категорії транспортних засобів. Кожен з них підійде для вирішення певних завдань:

Еврофури. Ця умовна категорія об'єднує різновиди напівпричепів для перевезення 20-тонних вантажів. Завдяки особливостям конструкції єврофури, вона дозволяє транспортувати як стандартні, так негабаритні вантажі. З цього напівпричепа можна знімати тент, борта, стійки і розбирати каркас повністю. Можливість модифікувати єврофуру - головна її перевага, так як напівпричіп можна пристосувати для перевезення довгих вантажів. Стандартна місткість кузова - 33 европаллета. Максимальна вантажопідйомність більшості таких напівпричепів становить 22 тонни. Довжина становить 13 м, ширина - 2,45, висота - 2,75 м, об'єм - 82-90 м3.

Залежно від завдань, які можуть виконувати єврофури, їх можна розділити на такі підвиди:

  • Ізотермічні фургони - для перевезення вантажів, які невибагливі до температурного режиму;
  • Рефрижератори - напівпричепи з холодильним обладнанням, що підтримують температуру в межах +12 - -20 ℃.

Єврофури можуть бути не тільки тентованими. Ми використовуємо в роботі ще один різновид таких напівпричепів - контейнеровози. Всі вони дозволяють перевозити за один рейс велику кількість вантажу, що особливо підходить для транспортування на далекі і середні відстані.

Десятитонник. Транспортний засіб є універсальним варіантом для перевезення вантажів від 5 до 15 тонн, тому підходить для транспортування вантажів в межах міста. Їх часто використовують для переміщення товару зі складу до торговій точці. Обсяг такої фури становить 25-60 м3, довжина - 5-8 м, ширина - 2,4-2,5 м, висота - 1,8-3 м. Для перевезень використовуються різні модифікації кузова - тент, бортовий, суцільнометалевий, а також ізотермічний і рефрижераторний.

Пятитонник. До даного класу належить вантажний транспорт довжиною 3,5-6 м, шириною 2 м і висотою 2,45 м. Цей варіант є практичним і затребуваним для перевезень в умовах міста, на міжміських маршрутах малої і середньої дальності - до 700 км. Їх нерідко застосовують не тільки для транспортування товару, а й для переїздів. На таке шасі можна встановити різні типи фургонів і навіть гідроліфт для розвантаження або навантаження палет, яких тут може вміститися від 12 до 18 шт.

Газель. Даний варіант підходить для переміщення вантажу на порівняно невеликі відстані - наприклад, при переїздах в межах міста або на міжміських маршрутах малої і середньої дальності. Довжина такого транспортного засобу становить 2,8-3,2 м, ширина - 1,8-1,9 м, висота - 1,7-2 м. Вантажопідйомність Газелі коливається в межах від 1,5 до 2 тонн, місткість - 4 -6 европаллет, місткість кузова - 9-16 м3. Ви можете вибрати відповідну модель з модифікацій автомобілів ГАЗ, Foton, Citroen і т.д. - напівпричепи, бортові, ізотермічні і рефрижераторні кузова.

Ви можете вибрати найбільш підходящу, на вашу думку, модель автотранспорту з доступних варіантів нашого автопарку.