Великовагові перевезення

перевезення великовагових вантажів
600 постійних клієнтів

Понад 600 постійних клієнтів довіряють нам перевозу вантажів

великовагові перевезення
Великий автопарк

Компанія ЕТС забезпечена автомобілями для перевезення будь-яких вантажів

великовагові вантажоперевезення
1,3 млн тонн перевезених вантажів на рік

Щороку ми перевозимо близько 1,3 млн тонн вантажів

великовагові вантажі
Досвідчена команда професіоналів

Наша команда досвідчених фахівців допоможе у вирішенні будь-якого питання

Перевезення великовагових вантажів - це завдання, складна сама по собі, а якщо потрібно перевезти негабаритний вантаж, то кількість проблем тільки збільшується. Головна складність в такій справі пов'язана з тим, що необхідно попередньо провести серйозну роботу, врахувати всі можливі ситуації та запобігти їх, а також подбає про масу аспектів.

Що таке великовагові вантажні перевезення і як їх виконати?

Великовагові вантажі - це продукція, товари або речі, які мають габаритні розміри. У нашій країні такими вважаються майже всі товари, що перевищують параметри 2,6 метра в ширину 4 метри у висоту і 22 метри в довжину з урахуванням автомобіля для транспортування. 

Виконувати великовагові вантажні перевезення є дуже складним завданням, тому що тут потрібно підключати декількох фахівців і ретельно продумати всі особливості поїздки. Роботу можна розділити на кілька етапів:

  • Огляд вантажу та оцінка його параметрів. Все прописується в спеціальних документах, на основі яких потім вибирається транспорт, маршрут і продумуються деталі поїздки.
  • Підготовка документів для державних органів. Замовити важку перевезення і виконувати перевезення без дозволу не можна, тому потрібно подбати про те, щоб отримати його.
  • Вантаження і вивантаження товару - це окремий етап, який вимагає наявності спецтехніки та додаткових інструментів. Крім того, потрібно враховувати особливості вибраного типу транспорту та його можливості.
  • Безпосередньо перевезення. Тут потрібно використовувати все майстерність водія, а при необхідності також брати супровід. Тільки професіонал може доставити вантаж в безпеці.

Приклад великовагових вантажів - це майже вся сільськогосподарська техніка, яку використовують комерційні організації, будівельна і дорожня техніка, промислове устаткування, металопрокат, залізобетонні і металеві конструкції, а також яхти та великий транспорт.

Великовагові перевезення від ЄТС - швидко, якісно, надійно

Слід звертатися до досвідчених фахівців логістичної компанії ЕТС. Ми надаємо найкращі послуги на великовагові перевезення, а також гарантуємо безпеку кожного товару. Наші майстри мають великий досвід роботи з такими товарами, Крім того, ми пропонуємо кращу ціну перевезень великовагових, яка залежить від дальності відстані, а також специфіки самого товару.

Замовляйте перевезення негабаритного вантажу в ЄТС сьогодні, щоб отримати його на місці вже завтра!