Україна і Митний Союз

Вибір України між Митним Союзом і асоціацією з Європейським Союзом для країни стає все більш актуальною. Але нам потрібно розуміти, що дасть нам те чи інше рішення. Перш за все, що він дасть громадянам держави. Вільнюський саміт як дні до відпустки відраховує дату до відкладеного підписання України про асоціацію з Європейським Союзом. Це стане для України піком вершини, про яку вона говорить з 2005 року.

Вступ України в Митний Союз

Давайте розглянемо, які ж плюси і мінуси для України зі вступом у Митний Союз:
  • Ціни будуть переглянуті на енергоносії, тобто нафта, газ , нафтопродукти буду поставлятися за зниженими цінами;
  • Збільшення імпорту в Україні від вітчизняних виробників, які займаються доставкою своїх вантажів з України в Росію;
  • Ліквідація мит і тарифів із усіма членами митного союзу;
  • Запобігання торговельних воєн, що виникли з м'ясомолочної продукцією і кондитерськими виробами;
  • У митному союзі Україна зможе претендувати на участь у фінансових проектах Росії і країн, що входять в союз.
Формально ринок торгівлі зараз відкрито, але діє маса обмежень, наприклад як на цукор або експорт труб, зі вступом у митний союз такі обмеження будуть неможливі через єдиних стандартів виробництва.

Мінуси митного союзу з Росією

Буде дорожчим імпорт. Природно країни, які перебувають у митному союзі, будуть затарювати ринки своїм товаром, а значить, якісний зарубіжний імпорт буде коштувати дорожче, і далеко не кожен зможе собі дозволити. Значно впаде якість виробництва товарів. Російський бізнес буде користуватися основними привілеями на кордоні всіх країн, що входять в митний союз. Тобто, для транспортно-експедиційних компаній, що займаються вантажоперевезеннями по Росії, переваг не буде ніяких. Для України обмежиться свобода відстоювання своїх інтересів через обмеження суверенітету. І як йтимуть справи після вступу в митний союз до кінця так і не зрозуміло. Адже всі лаври на себе, звичайно ж, стягне Росія, і вона, підпорядкувавши Україну під себе, зможе диктувати їй будь-які умови. А хто знає, який сюрприз вона може незабаром приготувати для експорту з України, і за якими цінами. Малоймовірно, що якщо ми підставимо у виборі Європу зараз, вони кинуться до нас з розпростертими обіймами, коли ми захочемо вийти з митного союзу.

Майбутнє України - з Європою

Що ж буде кращим для України, і який курс обере верховенство нашої країни - буде відомо зовсім скоро. Ми сподіваємося на те, що український народ все ж таки зможе зітхнути з полегшенням і досягти своїми акціями та протестами кращого життя для себе і свого потомства, адже те, що відбувається на сьогоднішній день увійде в історію. Ми зобов'язані показати себе як сильний і вольовий народ, народ з прагненням у світле майбутнє, де відкриті безмежні можливості, і припустимі умови для проживання. Адже скільки вже можна сидіти і мріяти про закордонних зарплатах, відмінним станом доріг, дешевої харчової продукції, кредитів під мінімальні відсотки, недорогих машинах і в чому іншому. Компанія Європейські Транспортні Системи разом з народом вірить в успіх нашої країни.