Вплив євроінтеграції на вантажоперевезення по Росії

Країна як і раніше в революції. Все більше і більше євромайдан збирає людей і прихильників євро інтеграції. Час йде і, по суті, мало що змінюється, президент веде переговори з Росією. Але істотних змін в країні ми поки не бачимо. Росія практично на третину знизила ціни на газ, тепер Україна буде закуповувати його за європейськими цінами з урахуванням транзиту, так само вона дає п'ятнадцять мільярдів доларів для погашення кредитів. І, здавалося б, з чого раптом такий доброї вона до нас стала. Росія, яка затягувала для наших транспортників кордон колючим дротом. Російська Федерація блокувала вивезення сирів і цукерок, вантажі на митниці гальмувалися, і особливо ретельно досматривались.

Вплив ситуації в Україні на відносини з Росією

Вплив євроінтеграції на вантажоперевезення по РосіїІ все це людей якось насторожує, і всі чекають і дивляться, а чим же все закінчиться. Адже не просто так ні з того ні з сього Росія робить такі подарунки для України, не наполягає на вступ її в Митний Союз і різко поміняла строгість і пресинг на милість і доброту. Російський і український президенти обговорювали те, що в самі стислі терміни потрібно відновлювати торговельні відносини і чим швидше це зробити, тим краще буде для обох країн. Та й як би швидше б, адже нам теж від цього не погано, при тому при всьому, що торгівля України з країнами Європейського Союзу зросла більш ніж на чотири відсотки, а от з Митним Союзом впала на вісім відсотків. Та й навіщо, питається, було гальмувати наших транспортників і тримати на кордонах. Адже не так давно з 12-го листопада в РФ був прийнятий новий закон про перетин кордону. Внаслідок чого виник ряд труднощів на українському кордоні. В цю дату в Сумській області, прикордонний перехід міста Бачівськ зібрав в напрямку кордону колону більше ста сорока п'яти автомобілів. А вже до ранку, як з'ясувалося на наступний день, дуже з машин склала більше двохсот шістдесяти. Причиною такого скупчення автомобільного транспорту на кордоні стала скасування Російською Федерацією з 28 жовтня книжок міжнародних дорожніх перевезеннях на митниці. Ці книги гарантували сплату митних платежів і давали вільний хід опломбованих і опечатаних контейнерів, для власників таких книг митні процедури проходили в спрощеному режимі.

Ринок доставки вантажів у Росію нестабільний

Росія не дозволяє ввозити український шоколадВ даний момент Росія використовує метод батога і пряника намагаючись вплинути на экспортимпорт товарів і ринок послуг на доставку вантажів з України в Росію в цілому. Вона давним-давно закликає Україну в митний союз те, вказуючи на переваги і вигоду від вступу до нього, такі як зменшення ціни на газ, від дев'яти до десяти мільярдів доларів додаткових доходів у рік, то погрожуючи, що якщо Україна вступить в інші інтеграційні об'єднання перекриттям кордонів і торговельних зв'язків взагалі. В результаті зараз для України був би ідеальним варіантом тристоронній договір, в якому вона була б у «дамках», але, на жаль, ніхто на це не піде, ось і доводиться перебувати в цій непростій, що склалася на сьогоднішній день, для України ситуацією. Ми постійно тримаємося в курсі подій та усього, що відбувається в країні, стежачи за оновленнями в службах масової інформації, переживаємо і разом з усіма сподіваємося на краще майбутнє для нашої країни, і з нетерпінням чекаємо, коли всі ці суперечки візьмуть впевнене рішення і наша країна заживе за абсолютно новим і вільним правилами.