На ринку вантажоперевезень наша кампанія вже чимало років і заслужила повагу і затребуваність своїх клієнтів. Ми займаємося транспортуванням складних вантажів, до яких потрібен особливий підхід. Завдяки цьому з кожним роком ми здобуваємо все більшу популярність і прихильність наших замовників.

Перевезення наливних вантажів – це одна з тих послуг, які вимагають до себе особливого підходу. З наливними вантажами повинні працювати виключно професійні експедитори і фахівці, які розуміють всі особливості матеріалу і можуть розробляти маршрути, враховуючи їх специфіку та вимоги.

У нашої компанії є можливість забезпечувати попутну доставку наливних вантажів, хоча більшість компаній практикує брати з клієнта плату у дві сторони як за будь спец транспорт. Завдяки нашому транспортному рішенням ми істотно скоротимо ваші витрати, аж до 36%.

Ціна на перевезення наливних вантажів

Транспорт Вантажопідйомність Ціна за км
Цистерна 20-22 тонн від 30 грн.
Цистерна до 15 тонн від 21 грн.
Цистерна до 10 тонн від 18 грн.

Вказані приблизні ціни. Для уточнення телефонуйте або залиште заявку на сайті.

Ми транспортуємо наливні вантажі в Києві на будь-які відстані, від регіональних до міжнародних. Дана послуга набуває все більшої популярності у зв’язку з тим, що спрощуються товаро-грошові відносини між країнами, з’являються можливості хорошого заробітку. Користуючись цим, багато відкривають власну справу, для реалізації якого потрібно транспортувати наливні вантажі.

Накопичений нами досвід дозволяє враховувати всі особливості маршруту по країні і за її межами і гарантувати вам швидку, якісну і вигідний за ціною доставку наливних вантажів.

Перевезення наливних вантажів по Україні і Європі

Ми пропонуємо вам найбільш оптимальні та вигідні умови для транспортувань наливних вантажів. Ми знаємо, наскільки важливу роль відіграють усі фактори, які необхідно враховувати при транспортуванні в цій сфері і дуже уважно ставимося до всіх деталей.

Оптимізуючи маршрут, і прокладаючи найкоротші і найбезпечніші шляхи, наша компанія домоглася успіхів у цій справі. Це дало нам можливість удосконалити використовуваний транспорт і впроваджуючи в компанії нові та сучасні технології.

Пропонуємо вигідні ціни на перевезення

Наша пропозиція найвигідніша на ринку, так як на відміну від більшості конкурентів ми пропонуємо перевезення наливних вантажів у Києві попутно, оплачуючи виключно дорогу до кінцевого місця перевезення. Більшість вантажоперевізників ставлять клієнта перед фактом, що спеціальних транспорт сплачується з урахуванням зворотної дороги, що виходить для клієнта недозволено дорого. Завдяки великому числу партнерів і клієнтів, ми здатні запропонувати вам унікальні умови, від яких ви не зможете відмовитися.

Наша компанія на ринку багато років, ми завоювали відмінну репутацію і всі наші клієнти стали постійними. Це свідчить про те, що ми підбираємо кращі пропозиції, оптимізуємо витрати і підлаштовуємося під потреби замовника. Тільки тоді з нашої угоди все винесуть максимальну користь.

Наливні вантажі — перевезення в Києві та її особливості

Компанія ETS протягом багатьох років здійснює міжнародні вантажні перевезення. За цей час нам вдалося досягти чималих висот. Серед наших клієнтів є найбільші будівельні, виробничі і торговельні підприємства країни. Ми прагнемо до того, щоб задовольнити потреби якомога більшого числа потенційних замовників. Саме тому, у перелік наших послуг входить також доставка наливних вантажів. Ця послуга вимагає наявності певних умінь і навичок. Вона повинна виконуватися виключно кваліфікованими експедиторами і фахівцями, які добре розбираються в особливостях вантажів і можуть розробити найбільш підходящий маршрут транспортування.

Компанія «Європейські транспортні системи» гарантує високий професіоналізм виконання поставлених завдань та вигідні умови співпраці. Ми маємо в своєму розпорядженні власний розвинений автопарк, а також спеціальні автоцистерни різної ємності. Вони прекрасно підходять для перевезення харчових рідких вантажів, рідких відходів, небезпечних вантажів і т. д. Перевезення наливних вантажів автоцистернами — це безпечний і надійний спосіб доставити вантаж з точки А в точку Б.

Як здійснюється перевезення наливних вантажів компанією «Т. Е. З»?

Ми здійснюємо, як регіональні, так і міжнародні перевезення наливних вантажів з Києва. Дана послуга користується великою популярністю по ряду причин. По-перше, таким чином можна істотно спростити товарно-грошові відносини між державами. По-друге, це непогана можливість заробити. Саме тому, багато підприємці пов’язують свій бізнес саме з транспортуванням наливних вантажів. Завдяки багаторічному досвіду в сфері вантажних перевезень, наша команда враховує всі особливості маршрутів і пропонує клієнтам найбільш вигідні умови для співпраці. Ми, як ніхто інший розуміємо, наскільки в цій справі важливі нюанси, і враховуємо кожну дрібницю при плануванні перевезення. Завдяки цьому, нам довіряють і нас вибирають.

Фахівці компанії розробляють для клієнтів найбільш оптимальні маршрути. Це дозволяє оптимізувати витрати на транспорт і тим самим істотно скоротити грошові витрати. У зв’язку з тим, що дорожнє покриття в нашій країні залишає бажати кращого, ми відповідально підходимо до підготовки нашого транспорту. Кожен автомобіль проходить планових технічний огляд і перевірку безпосередньо перед виїздом. Всі цистерни піддаються ретельним лабораторним дослідженням, які підтверджують їх абсолютну чистоту. Саме тому ви можете бути абсолютно впевнені в тому, що ваш наливний вантаж буде доставлений в цілості й схоронності. Вартість даної послуги залежить, в першу чергу, від обсягів вантажу та відстані транспортування. Отримати більш детальну інформацію з даного питання можна по одному з контактних номерів телефону. Наші менеджери з радістю дадуть відповідь на всі ваші питання і допоможуть організувати доставку вантажу.

На відміну від інших експедиційно-транспортних компаній, ми здійснюємо перевезення наливних вантажів попутно. Це означає, що ви оплачуєте тільки дорогу до кінцевої точки доставки і не більше. Перевезення рідких вантажів попутно — це відмінна можливість заощадити. До того ж, ціна на цю послугу є більш, ніж доступною. Вирішили замовити транспортування наливних вантажів? Тоді дзвоніть! Ми знаємо, як вам допомогти!

Перевезення цистернами від компанії «ЄТС»

За останні роки обсяги, що транспортуються наливних вантажів сильно збільшилися. Як і раніше, друге місце в рейтингу найбільш популярних видів транспорту для їх перевезення займають автоцистерни. Вони використовуються для транспортування харчових, промислових та небезпечних вантажів. Перевезення наливних вантажів у Києві автоцистернами передбачає дотримання особливих норм і правил. Так, якщо мова йде про вантажі, призначені для подальшої переробки і передачі споживачам, прийнято використовувати спеціальні автоцистерни, внутрішня частина яких виготовлена з полірованої нержавіючої сталі.

Швидкопсувні наливні вантажі транспортуються в ізотермічних ємностях з оптимальною температурою. Кожна така перевезення вантажів автоцистернами починається з обробки спеціальними антибактеріальними речовинами. Для перевезення сирої нафти і продуктів нафтопереробки використовуються окремі ємності. Дуже важливо при цьому мати всі необхідні дозвільні документи і сертифікати. Експедиційно-транспортна компанія «Європейські транспортні системи» здійснює перевезення автоцистернами по Україні та за кордон. Всі маніпуляції, пов’язані з транспортуванням вантажів, виконують фахівці високої кваліфікації.

Дізнатися вартість