Перевезення сипких вантажів найчастіше потребують компаній, що ведуть сільськогосподарську або будівельну діяльність. Як правило, сипучі вантажі мають більші обсяги і повинні перевозитися в чітко встановлені часові рамки, адже від забезпечення цими ресурсами, як і їх своєчасного вивезення, залежить безліч виробничих процесів. Наша компанія протягом багатьох років займається доставкою сипких вантажів. Ми, як ніхто інший, розуміємо, наскільки важливо вчасно доставити той чи інший продукт у призначене місце. Саме тому наші фахівці на професійному рівні займаються організацією процесу перевезення вантажів сипучого типу, а також розробляють оптимальні для цього маршрути.

Ціни на перевезення сипких вантажів

Транспорт Вантажопідйомність Ціна за км
Єврофура 20-22 тон від 24 грн.
Десятитонник до 15 тон від 18 грн.
Пятитонник до 5 тон від 13 грн.

Вказано приблизні ціни. Для уточнення телефонуйте або залиште заявку на сайті.

Експедиційно-транспортна компанія «Європейські транспортні системи» здійснює доставку сипких вантажів наступного типу:

  • зернові культури;
  • мінеральні добрива;
  • будівельні матеріали та сировину.

Перевезення сипких вантажів у Києві - особливості

Ми маємо можливість заздалегідь спланувати хід роботи та своєчасно виконати перевезення. Всі транспортні засоби автопарку знаходяться у відмінному технічному стані, а водії компанії мають великий досвід роботи з вантажами такого типу. Завдяки цьому, а також суворо дотримуючись правил перевезення, ми гарантуємо відсутність втрат при транспортуванні.

Будь-яка доставка насипних вантажів вимагає врахування специфіки:

  • насипні вантажі – це однакові за розміром частинки, шматочки або гранули, для перевезення яких найкраще підходять самоскиди;
  • навалочні вантажі – це завжди однакові за розмірами частинки (сіль, руда, цегла тощо. буд.), тому їх транспортування неспроможна обходитися без спеціальних механізмів.

Перевезення сипких вантажів та їх особливості

В автопарку представлені сучасні ТЗ, які підходять для кожного з цих випадків. Щоб доставити вантаж безпосередньо на об’єкт, ми використовуємо самоскиди. Для транспортування матеріалів, що потребують особливого захисту, на далекі відстані ми використовуємо спеціальні цистерни.

Наша компанія пропонує вам найвигідніші умови співпраці.

Перевезення насипних вантажів від компанії «Європейські транспортні системи»

Наша компанія пропонує послуги з перевезення насипних вантажів, які можна замовити телефоном. Вся контактна інформація міститься у відповідному розділі сайту.

Дізнатися вартість