Міжнародні перевезення

міжнародні перевезення
600 постійних клієнтів

Понад 600 постійних клієнтів довіряють нам перевозу вантажів

міжнародні перевезення вантажів
Великий автопарк

Компанія ЕТС забезпечена автомобілями для перевезення будь-яких вантажів

міжнародні вантажні перевезення
1,3 млн тонн перевезених вантажів на рік

Щороку ми перевозимо близько 1,3 млн тонн вантажів

міжнародні перевезення ціна
Досвідчена команда професіоналів

Наша команда досвідчених фахівців допоможе у вирішенні будь-якого питання

Міжнародні перевезення вантажів від компанії «Європейські транспортні системи » – це швидкість, надійність і зручність! За оцінкою замовників ми займаємо перші місця рейтингу міжнародних вантажоперевезень України. У нашій команді зібрані кращі менеджери, логісти, диспетчери і досвідчений технічний персонал.

Вм потрібна якість і важлива швидкість міжнародних вантажоперевезень? Ми їх забезпечимо!

Міжнародні вантажоперевезення-ціни (приклади)

напрямок тип вантажу ціна, грн
Костомлоти + Люблін ( Польща) - Львів Фарба, 23,1 т/86 куб. м. 43 500 грн.
Торіно (Італія) - Харків папір мед. в рулонах 57 900 грн.
Шерблака (Швеція) - Білгород-Дністровський папір мед. в рулонах 90 000 грн.
Херсон-Бургас (Болгарія) міжкімнатні двері (22 т) 53 000 грн.
Рим (Італія) - Київ М'ясо-ковбасні вироби, догруз, 2,2 т/4 палети 57 900 грн.
Рим (Італія) - Київ М'ясо-ковбасні вироби, догруз, 7,7 т/13 палет 54 700 грн

 

У таблиці представлені приклади вартості міжнародних перевезень. Ціни утрочняйте по телефону або залишити заявку на прорахунок вартості міжнародних перевезень на сайті і ми Вам обов'язково передзвонимо! 

Найефективніший шлях у будь-якому міжнародному бізнесі - це завоювання лідируючих позицій у своїй ніші. Для міжнародних перевезень це надзвичайно актуально! Ваші клієнти можуть не переживати – міжнародні автоперевезення вантажів доставлять товари через всі кордони з дотриманням всіх необхідних експортних вимог і правил.

чому міжнародні перевезення вантажів краще у нас

власний транспорт для міжнародних перевезень вантажів, наявність довготривалих контрактів з вітчизняними та зарубіжними транспортними компаніями та логістичними центрами дозволяють виконувати міжнародні вантажні перевезення будь-якої складності та рівня, включаючи такі:міжнародні перевезення

 • Збірні автоперевезення вантажів;
 • негабаритні перевезення;
 • термінові вантажоперевезення;
 • цінні Міжнародні вантажоперевезення;
 • комплектні перевезення;
 • разові та регулярні міжнародні перевезення;
 • внутрішньодержавні перевезення;
 • міжнародні перевезення вантажів по Європі.

Всі Ваші побажання, обумовлені при замовленні міжнародних вантажоперевезень, враховуються і виконуються протягом усього періоду надання послуг.

Ми беремо на себе зобов'язання щодо безпечного і акуратного міжнародного перевезення Ваших вантажів до місця призначення точно в обумовлений термін.

Міжнародні вантажоперевезення – швидке рішення для всіх

Сучасний бізнес заснований на кооперації. Швидкі міжнародні транспортні перевезення – надійна платформа для плідної кооперації . Ми приділяємо велику увагу розвитку питань логістики, організації та забезпечення міжнародних перевезень з України, тому в нашій компанії сформована чітка система постійного спілкування з клієнтом і оперативної взаємодії між усіма транспортними і технічними службами.

у міжнародних перевезеннях важливо мати напрацьовані рішення різних питань.

Готові рішення з'явилися в результаті роботи менеджерів, логістів, диспетчерів, водіїв, механіків, групи забезпечення.

Але основну роль у формуванні ефективної системи міжнародних вантажоперевезень грають, звичайно ж, наші клієнти.

Вантажні міжнародні перевезення не прощають недбалості і помилок. Ми усвідомлюємо, що результатом нашої помилки при організації міжнародних перевезень вантажів може стати втрачена вигода або навіть прямий збиток нашого замовника, який вкрай складно перекрити.

Тому ще на етапі договору ми плануємо міжнародні перевезення вантажів з максимальною вигодою для замовника. Ефективність наших рішень неодноразово підтверджувалася при вирішенні складних завдань і надійно забезпечувала міжнародні перевезення вантажів в будь-яких умовах і на будь-які відстані.

Міжнародні перевезення вантажів по Європі

Для більшості варіантів міжнародних перевезень компанія «Європейські транспортні системи » має готові рішення.

Ми можемо їх вам запропонувати або, в разі необхідності, розробити особливий варіант міжнародних перевезень вантажів. При цьому у вас завжди є можливість контролю та оперативної взаємодії з нашими службами, завдяки чому міжнародні перевезення потрібного вантажу можуть стати більш ефективними.

Наші переваги в порівнянні з конкурентами у сфері міжнародних вантажоперевезень:

 • великий досвід перетину кордонів;
 • напрацьовані методи міжнародних перевезень нестандартних і негабаритних вантажів;
 • знання європейських транспортних магістралей та оптимізація відстані міжнародних перевезень вантажів;
 • напрацьовані зв'язки із зарубіжними партнерами, задіяними в процесі міжнародних перевезень;
 • оптимальні ціни на наші послуги.

Мжнародні перевезення вантажів в Києві: особливості послуги

міжнародні перевезення Міжнародні перевезення — це можливість об'єднати весь світ в єдину торговельну систему. Для їх здійснення використовують повітряний, морський, залізничний і автомобільний транспорт. Зважаючи на свою відносну дешевизну і оперативності, автомобільні вантажоперевезення користуються найбільшою популярністю. Автотранспорт підходить для транспортування вантажів на порівняно невеликі відстані всередині одного материка. Перевагою транспортування вантажів на автомобілі є те, що вона абсолютно не залежить від погодних умов.

Компанія «Європейські транспортні системи » протягом багатьох років здійснює міжнародні перевезення в Україні. Укомплектований різними транспортними засобами власний автопарк дозволяє нам виконувати транспортування будь-яких товарів. Ми пропонуємо своїм клієнтам максимально вигідні умови співпраці і гарантуємо оперативність виконання поставлених завдань. Ціни на міжнародні перевезення від компанії«ЕТС » є більш, ніж доступними. Ви можете розрахувати вартість послуги самостійно або ж дізнатися по телефону. Наші контакти можна знайти у відповідному розділі сайту.

Для того, щоб здійснювати вантажоперевезення морським, залізничним або авіатранспортом, потрібна добре розвинена транспортна інфраструктура. На жаль, в деяких країнах континенту інфраструктура є недостатньо потужною. У таких випадках, для транспортування товарів прийнято використовувати автомобілі. Це обумовлено тим, що для автовантажоперевезень необхідна виключно дорога. Замовити дану послугу ви можете прямо зараз. Заповніть спеціальну форму на сайті, і ми оперативно з вами зв'яжемося.

Міжнародні автомобільні перевезення та їх переваги

Вирішивши замовити міжнародні автомобільні перевезення вантажів, Ви отримуєте масу незаперечних переваг:

 1. швидкість виконання; автовантажоперевезення займають друге місце в рейтингу найбільш оперативних способів доставки вантажу з пункту а в пункт Б після авіаперевезень. При цьому, вартість даної послуги є більш вигідною, ніж у другому випадку. Саме тому більшість великих компаній і приватних замовників вдаються до вантажоперевезень авіатранспортом тільки в тих випадках, коли необхідна доставка швидкопсувних вантажів. У всіх інших випадках, доцільно використовувати автомобілі;
 2. універсальність; перевезення міжнародні можуть здійснюватися різними вантажними автомобілями, які відрізняються один від одного по вантажопідйомності і типу кузова. Вибір транспортного засобу залежить від вантажу, який Необхідно перевезти. Це можуть бути різного роду рідини, сипучі речовини, негабаритні конструкції і т. д.

Наша компанія пропонує вам скористатися такою послугою, як міжнародні автомобільні перевезення, на вигідних умовах. Ми складемо для вас найбільш оптимальний маршрут і подбаємо про дотримання призначених термінів.

Як замовити міжнародні перевезення в Києві?

міжнародні перевезення вантажів Для більшості клієнтів, яких цікавлять Міжнародні вантажоперевезення, ціна є визначальним фактором вибору компанії-перевізника. Ми раді повідомити, що вартість даної послуги від компанії «Європейські транспортні системи » є досить доступною.

Вона залежить від таких факторів, як обсяги і характеристики продукції, що транспортується, а також відстань, яку належить подолати автомобілю.

Дізнатися ціни на вантажоперевезення міжнародні ви можете, зателефонувавши нам по телефону. Кваліфіковані менеджери компанії не тільки зорієнтують Вас за вартістю даної послуги, але і нададуть необхідну консультацію.

Міжнародні перевезення від нашої компанії – зручний сервіс європейського рівня!

 

Вас можуть зацікавити такі напрямки: